Wpis z mikrobloga

Piątka Konfederacji:
☑ Oskarżanie broniących się o zmuszanie napastnika do ataku
☑ Ojkofobia
☑ Prorosyjska propaganda
☑ Dążenie do osłabienia potencjału militarnego Polski
☑ Nienawiść do Polski oraz plucie Polakom w twarz

Jeśli myślisz, że między 2018, a 2024 rokiem zmieniły się im poglądy, to jesteś w błędzie. Po prostu nie wspominają, no chyba, że się wymsknie tak jak byłem przewodniczącemu JKM, czy też przypadkiem sfotografują się z wydalonym z Polski szpiegiem jak Braun.

#4konserwy #neuropa #polityka #bekazkonfederacji #takaprawda
M4rcinS - Piątka Konfederacji:
☑ Oskarżanie broniących się o zmuszanie napastnika do ...

źródło: 046a3f77cb9c4645a14b18b7213d41710c9cac57d29c33a3d9c8cf9fa6e2f82b

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4rcinS: bla bla bla
Typowe gadadanie przeciwnika konfederacji, który mieni sie jako wielki obrońca praworządności, jednocześnie sam rzuca oskarżeniami i feruje wyroki, bez faktycznego wyroku sądu, że konfa to ruscy szpiedzy.
  • Odpowiedz
@M4rcinS:

Jeśli myślisz, że między 2018, a 2024 rokiem zmieniły się im poglądy, to jesteś w błędzie.


Ależ oczywiście, że się zmieniły. Jeszcze bardziej się zradykalizowali.
  • Odpowiedz
@M4rcinS lubię to w młodych wyborcach konfederacji. Twierdzą, że gość który żyje ze skomplikowanych i wysokich podatków mający biuro optymalizacyjne po objęciu władzy podatki obniży.
Oczywiście nie mówi jak ale obniży, zaufaj mi bro
  • Odpowiedz
Jeśli myślisz, że między 2018, a 2024 rokiem zmieniły się im poglądy, to jesteś w błędzie.


@M4rcinS: oczywiście, że się zmieniły. Kiedyś równość dla wszystkich, dziś chłopy do woja i na front, kobiety na wcześniejszą emeryturę.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: Wymieszałeś ze sobą ich cele z tym czym oni walczą. A lewica też się przez cały czas radykalizuje.
Trudno powiedzieć czy prawica jest reakcją na lewicę, czy lewica na prawicę.
Jedni i drudzy są zaszczuci.
I niestety jedni i drudzy mają czasami rację.
A Ci najbardziej racjonalni jak zawsze mają najwięcej wątpliwości przed działaniem.
  • Odpowiedz
  • 3
@M4rcinS Przeczytałem, fajny, ciekawy felieton. A ty? Potrafisz powiedzieć, z czym się nie zgadzasz i dlaczego? Przy użyciu merytorycznych argumentów, a bez rzucania prymitywnych, pustych sloganów dla debili w rodzaju "pRoRosYjska pROpaGanDa" i "rUSkie OnUcE"?
  • Odpowiedz
  • 1
@Kroledyp

@M4rcinS lubię to w młodych wyborcach konfederacji. Twierdzą, że gość który żyje ze skomplikowanych i wysokich podatków mający biuro optymalizacyjne po objęciu władzy podatki obniży.

Oczywiście nie mówi jak ale obniży, zaufaj mi bro


Wprowadzenie kwoty wolnej od podatku w wysokości 60 tys. zł miało być pierwszym krokiem, ale wasza uśmiechnięta koalicja jakoś nie chciała poprzeć jednego ze stu konkretów
  • Odpowiedz
@a_maze nauczył się doświadczeniem, że konfederaci i pisowcy potrzebują p---------a głupot bo z wami debilami inaczej się nie da. Gdy było mówione jak jest to żeście się zesrali
  • Odpowiedz
@Kroledyp: zaklinaj rzeczywistość dalej, jak widać debili w Polsce nie brakuje, skoro od tylu lat wybieracie te same mordy z nadzieją, że tym razem na pewno nieba nam uchylą.
  • Odpowiedz