Wpis z mikrobloga

#kononowicz #barney #barnej #patostreamy

Przyznawać się, kto ogląda te lajty Barneja między 1 w nocy, a 4 nad ranem? Zastanawia mnie motywacja kogoś takiego, bo to chyba wymaga pilnej konsultacji psychiatrycznej. W ogóle czy ten człowiek zdaje sobie sprawę, że nieunormowany rytm dobowy i niedosypianie mogą być jedną z przyczyn jego problemów z sercem?

Kto ogląda nocne lajty Barneja?

  • Zasiłkowcy z zaburzeniami snu 33.9% (37)
  • Pacjenci Choroszczy 22.0% (24)
  • Boty sztucznej inteligencji 3.7% (4)
  • Ciecie lub kierowcy na nocnej zmianie 22.0% (24)
  • Karol TrN 18.3% (20)

Oddanych głosów: 109

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tabasco666: tam ciagle te same niki siedzia. Niezaleznie czy barnej czy wsw sie odpala, czy jest 1 po poludni czy nad ranem, zawsze jest stala widownia 50-70 osob. Ja to se czasem puszczam na predkosci x2 do posluchania na jakiejs silowni czy do innej roboty i jestem pod wrazeniem, jak ktos nie szanuje swojego czasu, siedzac po 3 (a czesto i wiecej) godzin na czacie, piszac jakies glupoty. Sami zasilkowcyni
  • Odpowiedz
  • 0
@bittracks-studio: @k-pow Właśnie o to mi chodzi, bo jak sobie ktoś puści go w tle, w trakcie robienia czegoś innego, nawet w nocy, to luz, ale tam ciągle te same nicki. Zastanawiam się jak nudne trzeba mieć życie, żeby ciągle, niezależnie od pory dnia siedzieć tam i udzielać się na czacie.
  • Odpowiedz