Wpis z mikrobloga

  • 1
@AltCtrlSpace: Taka gazeta, do której koledzy tworzą artykuły, wydają raz na jakis czas, by w ten sposób zebrać kasę na pomoc dla osoby, która stworzyła to miejsce, jakim jest ppa.pl a od lat choruje na rzadką chorobę (wcześniej robili aukcje charytatywne na różne ciekawe eksponaty, ale tak jest to bardziej powszechna pomoc - więcej osób może się dorzucić i miec też coś w zamian).
W gazecie, jak w starych tego
  • Odpowiedz
nie da się wesprzeć kolegi.


@alt_: szkoda, że ludzi ze zdiagnozowanym nowotworem jelita grubego wyzywasz od maszkar. Taki autorytet w amiświatku... Słabe.
  • Odpowiedz
@DrBulgot co? Masz na myśli tego chama który pruł się na jednej z grup na fb że “on nikomu się nie będzie legitymował” jak go ktoś inny (swoją drogą też duży autorytet, większy ode mnie) poprosił o jakiekolwiek dowody na to że jest chory?
Choroba chamstwa nie usprawiedliwia. Jeśli kolega ma zdiagnozowanego raka jelita grubego, to zamiast wyzywać wszystkich na grupie od różnych takich mógł to po prostu powiedzieć. Postanowił jednak
  • Odpowiedz
@alt_: żartobliwie piszesz choremu na raka by ginął? Weź się lepiej nad sobą zastanów człowieku... Od tego postu się zaczęło - może jeszcze prośba o podanie długości fiuta? Boicie się kupić czegoś od typa, to nie kupujcie, jprdle..
DrBulgot - @alt_: żartobliwie piszesz choremu na raka by ginął? Weź się lepiej nad so...

źródło: 1000019767

Pobierz
  • Odpowiedz
Masz w tym jakiś interes czy inny powód? Podziel się z nami :)


@alt_: tak, jestem zszokowany, że mozna się tak PODLE zachować. Tutaj altruizm i wspieranie chorego, a w innym miejscu żartobliwe d-------e gościowi, ktory może żegna się z życiem. Wstyd, wstyd, wstyd i żenada.

Autor ogłoszeń pękł i wkleił swoją diagnozę jeżeli mieliście wątpliwości.

Stać pana Alta na przeprosiny?
DrBulgot - >Masz w tym jakiś interes czy inny powód? Podziel się z nami :) 

@alt_: t...

źródło: 1000019768

Pobierz
  • Odpowiedz
@DrBulgot do momentu wklejenia zdjęcia z diagnozą tylko twierdził że jest chory i rzucał się na każdego kto prosił go o udowodnienie. Problem z takimi grupami retro jest taki, że przyjść tam sobie może każdy i wciskać dowolną historyjkę. A niestety oszustów jest pełno, stąd wyczulenie wszystkich na podejrzanych ludzi. Facet nie ma nawet imienia i nazwiska w profilu, nie wspominając o zdjęciu, a innych oskarża o to że się chowają
  • Odpowiedz
@DrBulgot A co Ty zrozumiałeś? Wyciągnąłeś sobie jeden komentarz który pasuje Ci do Twojej tezy i teraz go wałkujesz. Granie kartą chorego jest słabe. Gdyby facet miał trochę rigczu to by przyszedł i powiedział: “słuchajcie, mam raka, potrzebuje leczenia, mam do opchania kupę sprzętu. Zainteresowanym przedstawię dowody. Nazywam się tak i tak. Tu są moje aukcje. “ zamiast tego wolał zrobić chlew na forum a teraz Ty w wątku zupełnie z
  • Odpowiedz
@DrBulgot: Oh, jestem sławny :D Ciekawe jest natomiast to, że wrzucasz screeny z FB ale tego, jakim bucem jest Retrofalno już pokazać nie chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arti040: serio byś prosił kogoś o zaświadczenie i papiery lekarskie czy byś po prostu odpuścił zakup jeżeli miałbyś wątpliwości? Mnie też by puściły nerwy gdyby ktoś wyskoczył z takimi żądaniami z d--y. Są pewne rzeczy, ktorych nie wypada robić - na pewno nie wypada komuś grzebać w dupie. I jeszcze swoim zachowaniem próbujecie to legitymizować. Reszta która wyszła to jest kwestia wtórna. Nie wiem już sam, czy po prostu to
  • Odpowiedz
@DrBulgot: Ale to Retrofalno podniósł argument ze swoją chorobą zdaje się, to raz. Dwa, jak pisał @alt_ w światku retro są i pojawiają się różni ludzie. Jedni są uczciwi, inni nie. Jeśli już ktoś podnosi w dyskusji argument o swojej chorobie (w sumie, to nawet nie wiem, czemu i dlaczego to zrobił), to niech się uwiarygodni. Tak jak napisałem - nie wiem, jaki był kontekst i czemu z tym
  • Odpowiedz
@arti040: No właśnie, prawdopodobnie w ogóle nie zareagowałbym w wątku na FB gdyby nie sposób w jakim sie przedstawił społeczności.
Jakims cudem wtedy ani jedna osoba nie stanęła w jego obronie, a teraz nagle robi to ktoś schowany za nickiem, naskakując na osoby skąd inąd "publiczne" w środowisku. Nieładnie. To nie fair tak. @DrBulgot Jak Ci tak bardzo zależało, to co Ci szkodziło napisać do mnie PW wtedy i
  • Odpowiedz