Wpis z mikrobloga

#niemcy Niemcy kraj w którym możesz sadzić marihuane, ale gdy źle powiesz o auslanderach (sam nim jestem XD) To jesteś posądzony o rasizm, Niemiec jak cie nie zna, to nie powie swojego zdania. Jak już masz bliższy kontakt to dopiero wtedy się otwierają. Problemem nie jest wcześniejsza imigracja, problem zrobił się od 2015 roku i to powie każdy. U mnie dzielnica co raz brudniejsza, wózki sklepowe wszędzie stoją i to nie zostawi Niemiec, ale imigracja. Dlatego chcąc nie chcąc głosuje na AFD w tym roku, nie dlatego że ich popieram, ale żeby ktoś otwarcie mówił o problemach.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Lujdziarski problem był już wcześniej, i masz rację z tym że oni nie mówią co sądzą. Jak robiłem prawko to jeździłem z takim Niemcem trochę się gadaliśmy i już w 2005 był wkur.. na migracje.

Jeszcze chciał bym dodać że dużo arabów itp. jak ja byłem też nie chcieli już więcej swoich xd
  • Odpowiedz
  • 3
@fraciu: Ja mieszkam tu od 2011, ale masakrycznie się zaczęło robić w 2015 przynajmniej dla mnie, ale nie tylko. Widziałeś jak ostatnio się zesrali o głupią piosenke spiewaną po pijaku na sylcie? xD
  • Odpowiedz
  • 3
@Lujdziarski ja mam pewien dysonans bo pracowałem z arbami i w sumie normalni ludzie, nawet ciekawi i nigdy problemu nie miałem.

Potem są drudzy ci co właśnie siedzą w zamkniętych enklawach co strach przez takie osiedle przejść, co ciekawe to było kiedyś polskie osiedle, lata 90.

Ale reasumując przez 10+- lat żaden arab mi nic złego nie zrobił xd
  • Odpowiedz
ja mam pewien dysonans bo pracowałem z arbami i w sumie normalni ludzie


@fraciu: Same, z samymi Ciapatymi we FR pracowałem i najlepsze ziomki. Problemem są właśnie ci których w robocie nie spotkasz, bo nie integrują się, nie uczą dzieci języka. Tak hodują nienawiść do białych spowodowaną wykluczeniem i pętla się zamyka.
  • Odpowiedz
Niemcy kraj w którym możesz sadzić marihuane, ale gdy źle powiesz o auslanderach


@Lujdziarski: ej czy serio wszyscy rasiści nie mają nawet tych 80iq żeby zrobumieć że odpowiedzialność jest INDYWIDUALNA A NIE ZBIOROWA?

Widzisz gościa walącego nożem a obwiniasz miliony ludzi.
  • Odpowiedz