Wpis z mikrobloga

Ja chyba nie boję się pracy samej w sobie, tylko tego, że tam trzeba być z ludźmi.
Do tego musiałbym przyznać przed sobą, że moje życie jest warte 4k miesięcznie. Bez kolegów, bez hobby, bez intymności, bez niczego.
#przegryw #depresja #neet
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qew12:

Miał byś dzieciaki,

Choćby mi do głowy pistolet przykładali i wsadzali do d--y rozżarzone pręty to bym się nie zgodził na dzieci ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #antynatalizm
Możesz mnie nazywać głupim idealistą do woli, ale uważam, że to skrajnie niemoralne robić sobie dzieci myśląc o tym by były źródłem utrzymania na starosć. Wolę zdechnąć samotnie niczym Scrooge, niż narzucać komuś
  • Odpowiedz
  • 6
@qew12 jakbyś pracował miałbyś na leczenie + swoje wydatki. Mógłbyś np. konsole sobie kupić, rower czy nawet samochód. Super mieć własne pieniądze, a rodzice wiecznie żyć nie będą
  • Odpowiedz
  • 1
@Mutin: Nie wytrzymałbym w pracy. Dla mnie ciężko jest w śds, chciałem się pociąć w oddziale lękowym, a co dopiero praca z normikami.
  • Odpowiedz
  • 3
@qew12 masz naprawdę dziwne podejście. Niestety muszę Ciebie zablokować bo ciągniesz mnie wpisami mentalnie w dół, aż odechciewa mi się żyć i pracować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@qew12: co tyle postów ostatnio trzaskasz o swojej beznadziejności? Jakieś posiedzenie komisji w sprawie renty się zbliża i musisz pokazać jak bardzo do niczego się nie nadajesz?
  • Odpowiedz