Wpis z mikrobloga

Dlaczego w sumie ludzie nienawidzą Trumpa? Nie interesowała mnie nigdy polityka zagraniczna i nie mam wyrobionego zdani o nim. Ciekawi mnie skąd ta radość, że został skazany i skąd nienawiść do niego. #pytanie #usa #kiciochpyta #trump #polityka
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JavierDaY: Trump to zły człowiek jest. Poczytaj o tysiącach Polaków których oszukał na kasie i naraził na ciężkie choroby płuc i nowotwory, kiedy pracowali w jego firmach budowlanych w NY w latach 80tych. Jest bucem, chamem o przerośniętym ego. Dla mnie jego poglądy polityczne mają drugorzędne znaczenie.
  • Odpowiedz
  • 10
@JavierDaY Bo w USA do perfekcji opanowana system albo Republikanie, albo Demokraci. System dwupartyjny w demokracji najlepiej utrzymuje się przy pomocy nienawiści do drugiej strony, wtedy betonujesz swój elektorat i jednocześnie usuwasz innych wrogów, skupiając całą swoją uwagę i uwagę wyborców tylko na jednym przeciwniku. Jest to na rękę obu partiom.
  • Odpowiedz
  • 43
@JavierDaY: Trump to jest typ za którego kadencji wojsko USA praktycznie zniknęło z okolic Tajwanu i morza Filipińskiego. Chiny w tym samym czasie nie próżnowały i okopały się na dziesiątkach "niczyich" wysepek dookoła. Tego się już nie odkręci bo nie można ich zaatakować, a Chiny znacznie powiększyły swoją strefę wpływów, pierwszy raz od kilkudziesięciu lat w takiej skali. Nawet rząd Australii się zaniepokoił bo skośnoocy mają już teraz bazy w
  • Odpowiedz
@JavierDaY nienawidzą go, bo media na niego szczują aby go nienawidzili. Owszem, jest bucem ale za jego kadencji polityka, którą prowadził była w większości korzystna dla USA, a większość zarzutów które mu stawiają media jest bezpodstawna i jego czyny tych zarzutów nie potwierdzają.

Zobacz nawet tu jak łykopki powtarzają kompletnie zfabrykowaną propagandę, że Trump ma coś wspólnego w Putinem i Rosją. To po prostu była kampania szkalowania z d--y przez jego
  • Odpowiedz
jak prezydent USA może być prorosyjski, w głowie mi się to nie mieści xD


@LM317K: to bardzo proste - amerykańskie filmy wyprały ludziom mózgi i wbiły do głów, że zostanie prezydentem USA to najwyższy honor, a miłość do ojczyzny to podstawowa wymagana na tym stanowisku wartość.

Otóż możesz być zdziczałym kapitalistą który lubi dziwki i kocha pieniądze, dla fejmu i zwiększania hajsu zostać prezydentem. Albo być zagubionym dziadkiem. Wybierają ludzie,
  • Odpowiedz
@LM317K Przecież wszyscy jesteśmy prorosyjskimi marionetkami kremla.
A czy Twoją pierwszą myślą po przebudzeniu jest "Gejorom sława!!"?
Jeżeli nie, to mam złą wiadomość.
  • Odpowiedz