Wpis z mikrobloga

@enron brzmisz jak najlepszy ojciec na świecie. Super, że spędzasz czas z młodymi i że zrobiłeś im taką mega niespodziankę, rewelka. Sama chciałabym, żeby ktoś dla mnie zorganizował taką sympatyczną akcję ()
  • Odpowiedz
  • 3
@Holaustin @MasaUpadlosciowa @johny-kowalski Z jednej strony rozumiem oburzonych wrzucaniem fot młodych do sieci. Z drugiej... czy to jakaś wielka krzywda, wstyd i trauma? Nie robię im obciachu, ot wrzucam wspólną fotkę jak się razem dobrze bawimy. W obecnych czasach ludzie bywają przeczuleni. Wszystkim za komentarze dziękuję, bezpiecznie dojechaliśmy do hotelu, po drodze nas nawet policjant zatrzymał i przepytał czy przypadkiem sobie nie golnąłem - po czym życzył bezpiecznej podróży
  • Odpowiedz
  • 4
@OgladamKevinSamWDomu super, na tym właśnie polega samolubne - według niektórych - rodzenie dzieci. Najwyższą wartością jest sprawienie radości drugiej osobie, a gdy jest to Twoje dziecko to jest to po tysiąckroć wspanialsze ()
  • Odpowiedz
@jutokintumi >pytanie czy oni sa fanami rammstein, czy ty jestes starym, który zmusza ich do słuchania tego zespołu

Bzdury. Na ostatni koncert w Chorzowie zabrałem córkę która nie jest fanką i bawiła się zajebiście.
  • Odpowiedz
  • 1
@kishibashi heh, najmłodszy syn jeszcze nie ma wstępu na Rammsteina - chyba limit to 5 czy 6 lat ( ͡º ͜ʖ͡º) A ten młody niezły fuksiarz xD
Swoją drogą - pytanie, co potem robić: idziesz do ochrony mówiąc "eee ja po tego dzieciaka, gdzie go trzymacie?" xD
  • Odpowiedz
Z jednej strony rozumiem oburzonych wrzucaniem fot młodych do sieci. Z drugiej... czy to jakaś wielka krzywda, wstyd i trauma? Nie robię im obciachu, ot wrzucam wspólną fotkę jak się razem dobrze bawimy.

@enron: Na takim ludzkim poziomie niczego złego nie robisz, natomiast Internet niestety rządzi się swoimi zasadami. Przykładowo: wystarczy, że na tym zdjęciu byłby jeden memiczny element i już by zaczęło krążyć po sieci, a Twoi synowie wbrew
  • Odpowiedz
@enron: też właśnie się zastanawiałem jak on do rodziców wrócił, ale później sobie pomyślałem "a może w ogóle już nie wróci" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ghalard , no właśnie, koncerty Rammstein to wydarzenie na które może iść każdy, nawet nie tyle ze względu na muzykę, co na całe show. Poza tym dochodzi jeszcze klimat wielkiego koncertu i stadionu, co samo w sobie jest już czymś
  • Odpowiedz
@sruba_m3: bo piekno jest obiektywne i ty masz monopol na ocenianie? xD
Dla mnie renesansowe rzezby sa piekne, a wielka sztuka z dzis jest gownem, tobie moze sie nie podobac @enron, a mnie moze sie podobac. I jakby ci to powiedziec, ma dwojke synow. Wiesz skad sie biora dzieci, prawda?
Zakladam, ze nie masz dzieciakow ale zeby je stworzyc potrzebujesz dwoch osob - kobiety i mezczyzny (nawet jak
  • Odpowiedz
@enron jak się czujesz z myślą że powołałeś na ten świat dwie istoty które będą tak samo brzydkie jak ty?


@sruba_m3: jak to jak? Zajebiście ( ͡ ͜ʖ ͡)


@enron: hahahahahahaha - i tak trzeba żyć :) ! :) dobrej zabawy enron !
adhonores - >@enron jak się czujesz z myślą że powołałeś na ten świat dwie istoty któ...
  • Odpowiedz
  • 1
@enron: rammstei to nie są klimaty dla nastolatków/dzieci raczejXD


@SarahC: no chyba żartujesz ( ͡º ͜ʖ͡º) Moi są zakochani w Rammsteinie od kiedy usłyszeli Deutschland - czyli mieli odpowiednio 8 i 11 lat. Najmłodszy syn (3 lata) wparował do salonu jak testowaliśmy wzmacniacz (oczywiście grając R+) i wziął się za tańce (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 1
@Holaustin jeśli ktoś by miał z nich robić złośliwe memy, to klasowi koledzy - albo robiąc im zdjęcia, albo wykorzystując to co sami wrzucają do sieci. Zamieszczając fotki dzieci na FB czy wypoku dobrze wiem co robię, jestem na tyle wypaczony przez wypok że potencjał memiczny wyczuwam na kilometr ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz