Wpis z mikrobloga

@Napalone_Okno : Mimo wszystko przemyśl jeszcze to Series X.

Na samym Game Passie gaming się nie kończy.
Już na samych grach w pudełku zaoszczędzisz tyle, że różnica w cenie szybko się zwróci.

Oprócz tego lepsza grafika, klatkarz, większy
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno: System jest podobny do playstation, masz sklep, masz gry, masz youtube przegladarke i takie rzeczy i tyle xd Musisz miec xbox live gold zeby grac online, game passa masz duzo fajnych gierek pierwszy miesiac masz za 3zl no i co miesiac dostajesz gierki z golda za darmo
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno: polecam X aby mieć napęd i grać w gierki które do gamepassa nie wchodzą. Ostatnie call of duty ograłem nawet z zarobkiem na kebsa bo kupiłem w jakimś media czy czymś ze steel bookiem za 1zl który poszedł osobno na olx za 70zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po przejściu i wylevelowaniu broni do WZ gierkę sprzedałem za kilka zł mniej niż nówka
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno: Chłop chce kupić Series S
Każdy: Kup series X! Bemdziesz żałował

Eh, kupiłem tego series S i codziennie wstaje rano i to jednak nie to samo, czuję jak ludzie na ulicy mnie wytykają palcami. Mogłem kupić series X, a tak będę żałował, dobrze że są te wykopki, bo tak to nie wiedziałbym że muszę być smutny.

Gram na gamepassie, albo kupuje gry w cyfrze. W dupie mam ten napęd, bo nie lubię zbierać fizyków ani bawić się w jakieś kupowanie
  • Odpowiedz