Wpis z mikrobloga

Czasem mnie #!$%@? z madką i wtedy od razu usuwam parę. Ostatnio tego nie zrobiłem, bo ładna z super zgrabnymi nogami, dziś coś mnie podkusiło, żeby zagadać i dostałem lepę na ryj. Już pierwsza odpowiedź była w tonie: "na drugie imię mam sarkazm", a błyskawicznie doszła do "czego tu właściwie szukasz? mam wrażenie, że mnie z kimś pomyliłeś".
A ośmieliłem się zapytać o rower, bo miała go w zainteresowaniach i myślałem, że gdyby wcisnęła kaszojada dziadkom czy komuś, to można by się gdzieś przejechać, a wieczorem to wiadomo.
Nawet jej nie odpisałem na to pytanie, tylko #!$%@?łem parę.

#tinder #madki #zwiazki #zalesie
  • 24
  • Odpowiedz
  • 1
@Maxior99: Są różne madki. Problemem są te, które myślą, że przy wyglądzie 8/10 wciąż są 8/10 mimo kaszojada. Dodam, że była rok ode mnie starsza, więc nie wiem, czy naprawdę szuka "stałego związku" z młodszym od siebie. Myślałem raczej, że ze mną to by się chciała rozerwać.
  • Odpowiedz
  • 1
@kocha_to_poczeka: A jakąś głębszą myślą nie dysponujesz? Byłem raz z madką i co drugi weekend kaszojad przebywał z ojcem, a jak się ustawiałem z laską, to zawoziła go wcześniej dziadkom. W efekcie nawet nie poznałem tego dziecka.
  • Odpowiedz
  • 1
jeżeli madka ma dalej dziesiątki adoratorow to jak ma się czuć?


@Maxior99: Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że 100% chadów, których uwagę zwróci, będzie interesować wyłącznie jednorazowe dobranie się do jej majtek? Żaden z nich nie marzy o stałym związku z samotną madką, nawet jeśli sam samotnie wychowuje dziecko, bo taki chad spokojnie znajdzie sobie pannę.
Ona żyje złudzeniami. Prawdopodobnie nie ma planów na dziś, skoro szybko mi odpisała,
  • Odpowiedz
@Tja88: chadow może tak ale ile populacji męskiej to chady ? 5%?
Zrozum ,że mamy taki rynek matrymonialny, że jak dzieciata zainteresuje sie takim 6-7/10 to ten będzie w 7 niebie , gotów wychowywać nieswojego gowniaka
Doszliśmy do hiperinflacji wartości facetow
  • Odpowiedz
  • 1
@Maxior99: Masz w ogóle konto na Tinderze? Gdyby było tak jak piszesz, to Tinder nie byłby #!$%@? samotnymi madkami. Zresztą madka 8/10 nie zainteresuje się facetem 6/10, o ile ten nie będzie np. bardzo bogaty. A bardzo bogaty 6/10 znajdzie sobie młodą pannę 7/10. Efekt jest taki, że ta madka spędzi kolejny dzień sama, a ja sam pójdę na rower.
  • Odpowiedz
ładna madka 7-8/10 może delikatnie zmniejszyć oczekiwania do 6-7/10 faceta i już ma dziesiątki chętnych


@Maxior99: Jak masz dziesiątki chętnych 6-7 to wtedy właśnie szukasz 8 albo nawet 9. Szanse nie są zerowe w takiej sytuacji
  • Odpowiedz