Wpis z mikrobloga

Ja myślałem że większość ze sprzedaży tej Faker Ahri idzie na konto Fakera, jako nagroda i upamiętnienie jego całej kariery, tego ile dostarczył nam emocji itd... a tu się okazuje że chyba raptem 20% idzie dla Fakera a reszta trafia do Riotu, bardzo słabo że postanowili zrobić maszynkę do pieniędzy z gościa dzięki któremu zawdzięczają takie liczby na transmisjach, na dodatek gościa którego znakiem rozpoznawalnym jest właśnie gra bez żadnych skinów.

Szczerze? jestem w #!$%@? zawiedziony bo Hall of Legends zapowiadało się naprawdę ciekawie a sam trailer z Sjokz która mówi że Nigdy nie będzie drugiego Fakera, sprawił że nie mogłem się doczekać tego contentu, a tu tak zawiedli...
Ja osobiście kupuje jedynie Battle passa, bo sporo gram i za niską cenę można wyfarmić sobie wiele skórek, a $500 to przesada.
Tymbardziej że ten efekt emotki Fakera i zniszczenia wież działa tylko na tym jednym Skinie.
#leagueoflegends
  • 2
  • Odpowiedz
@Nehro:

Jesteś pewny tego 20%? Może to być prawdą jeśli chodzi o samego Fakera ale kasa generalnie idzie do T1 a nie bezpośrednio do Fakera. I nie jestem pewny ile on dostaje bezpośrednio. Ten % był o wiele większy i gdzieś mi się chyba obiło o uszy, ze jest to 40%.
  • Odpowiedz