Wpis z mikrobloga

#zwiazki #mirekszukazony ej dobra dobra, Jestem 30letnim boomerem, właśnie po 8 latach związku zostałem singlem, gdzie się teraz poznaje kobiety?:D tinder czy tam tylko szpony?
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@LudzieToDebile mentalnie jestem z tamtych czasów
@cppguy wiem wiem, właśnie przyjechałem do pracy ze śpiworem przespać się w magazynie bo zostałem też bez domu ( oczyście coś wynajmę zaraz a jutro pewnie na kolanach wrócę do matki bo przez długi weekend i wakacje trójmiejski rynek nieruchomości p------o)
  • Odpowiedz
@mchmjszk: ja zawsze poznawałem d--y w realu, ale to były inne czasy niż teraz, nie było tinderów, ale jak imprezuję z różową teraz to też na każdym kroku poznaję masę ludzi
ale ja ekstrawertyk mocno
  • Odpowiedz
  • 0
@vieniasn hmmm nie mi to oceniać, myślę, że 6/10 nie miałem nigdy problemu z powodzeniem u różowych w liceum czy to na studiach

Ale tak jak mówię, ciężko to ocenić bo w porównywaniu do typowego wykopka dałbym nawet wyżej ale już do czada tinderowego dałbym ze 3
  • Odpowiedz
@mchmjszk: no to skoro nie miales problemu to jestes oski i nie powinno byc problemu. Idz do klubu, postoj chwile przy barze, jak jakies laski podejda to jestes w domu, ewentualnie wersja dla leniwych, zaloz tindera
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasterz30 to było 8lat temu :D mam 30 lvl znajomi mają wyższe, jak ostatni raz poszliśmy na „pępkowym” do kluby to wyglądaliśmy jak ojcowie pilnujący córek na studniówce :D

A na tindera jestem zbyt nieśmiały, tam się zdjęcie ryja wstawia, jeszcze ktoś z pracy zobaczy
  • Odpowiedz
@mchmjszk: ja mam 32 lata. Do klubow chodza tez ludzie po 40. Nie ubieraj sie jak stary dziad, ogól i co za problem. I co z tego ze znajomi zobacza Cie na tinderze? XD To oznacza ze sami tez maja konta. Skad jestes?
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasterz30 3miasto, no nie ubieram, no to nie w trojmiescie chyba albo źle trafiłem :D serio średnia wieku 22/21, w ogóle byłem w szoku ile osób było w dresach. Może nie takich jak Seba ale ogólnie luźny ubiór bardzo :D no nie wiem, taka opinie słyszałem, że to tylko na ons jest, a to trochę niepoważne żeby ludzie z pracy o tym wiedzieli
  • Odpowiedz