Wpis z mikrobloga

@cleveland: na jakiej zasadzie to działa? Mogę sobie wychwycić dobry kurs i na pewniaczka wypłacić z zyskiem niewiele mniejszym niż na koniec?
  • Odpowiedz
  • 1
@hyatt no dokładnie jeśli postawiłeś coś na kursie np. 10 i pod koniec sytuacja się zmienią i kurs spada do np. 2 to możesz przedw zenie wypłacić wygraną tylko pomniejszoną o odpowiedni % nie znam dokładnych przeliczników. Tutaj sytuacja była taka że doczekałem do końca meczu ale żeby wypłacić pełną wygraną tj. 300zł musiałby wygrać jeszcze Hurkacz a jak wspomniałem nie ufam mu więc wolę wróbla w garści :)
  • Odpowiedz
@cleveland: Po drugich ogledzinach zorientowałem się, że nazywasz Hurkacza debilem, więc oryginalny post usunąłem, ale i tak #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby nie Hurkacz, to byś sobie z Polaków co najwyżej Majchrzaka w challengerach obstawiał, powodzenia.
  • Odpowiedz
@hyatt: łapiesz jak faworyt przegrywa. Przd meczem bet365 miał na Igę kurs co 1.05. Jak tylko sytuacja na meczu się odwraca tzn znów faworyt wygrywa to masz wysoki cashout bo z tych powyżej 9.5 robi się 1.5.
  • Odpowiedz
  • 0
@Drmscape2 szczerze powiedziawszy to w życiu oglądałem może z 3 mecze tenisa ale Hurkacza tylko kojarzę z tego że jakieś 2 Łata temu wygrał ważny mecz i media obwieściły go "Hubertem Wielkim" po czym #!$%@?ł ileś gierek z rzędu także głównie brak mojego zaufania do niego to wina mediów ale przecież to tylko Portal ze śmiesznymi obrazkami więc mogę sobie debilem nazwać każdego nawet ciebie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz