Wpis z mikrobloga

Mam kompleksy w związku z byciem chudym. #divyzwykopem mówią że wyglądam ok, ale wiadomo że one powiedzą to każdemu

Opłaca się ćwiczyć coś w rodzaju #silownia z takim zestawem problemów ze #zdrowie ?

- autoimmunologiczne zapalenie jelit i przez to problemy z trawieniem/wchłanianiem
- PSC i problemy z wątroba
- podejrzenie stwardnienia rozsianego (jakieś zmiany na rezonansach)
- osłabienie mięśni od rana (głównie ramion). Przez to zacząłem diagnostykę u neurologa z punktu powyżej.
- częste bóle głowy, jak już mam to nasilają się przy wysiłku fizycznym
- jakąś zastawkowa wada serca. Nie badałem się od dawna i lekarz medycyny pracy powiedział że nie podbił by mi zgody na pracę fizyczną bez zrobienia badań (pewnie USG i EKG wysiłkowe)
- depresja i problemy z motywacją
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam kompleksy w związku z byciem chudym.


@przegrywam_przez_miasto: ale z samym byciem chudym? To ogranicz ruch, jedz więcej kalorycznego żarcia, zaraz przybędzie kilka kilo. W tę stronę jest bardzo prosto, gorzej jakbyś musiał schudnąć.
  • Odpowiedz
@stanley___ ostatnie w sensie depresja?

Jak jeszcze nie miałem tyle diagnoz i lepiej się czułem (jakieś 2 lata temu) to ćwiczyłem dużo i regularnie.

Coś tam było lepiej pod względem sylwetki na pewno, ale raczej subtelnie

Z wadą serca to mam jakieś głośne szmery przy osłuchiwaniu ale EKG spoczynkowe wyszło mi ok, ale musiałbym pewnie zrobić jezce USG i EKG wysiłkowe
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: *przedostatnie - jakoś mi umknęła depresja.
Znam sprawę z okolicy kiedy to młody koleś zszedł na boisku - okazało się że miał jakąś wadę serca. Ogólnie często się słyszy o podobnych przypadkach.
Pochodź jeszcze po DOBRYCH lekarzach a jak usłyszysz że lepiej nie to odpuść - nie ma co.
  • Odpowiedz
gorzej jakbyś musiał schudnąć


@goferek: ale pieprzenie. Przy budowaniu jest 10x więcej pracy jak przy zrzucaniu. Zwłaszcza w kontekście przygotowywania i spożywania żarcia w dużych ilościach.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: ja nie mam tych problemów co wypisałeś (chyba, nie badam się) i to jest mi cholernie ciężko przytyć. Nawet na 2,8k kcal waga stoi przy znikomym ruchu więc albo jest coś ze mną nie tak albo mam bardzo wysoko swoje zero kaloryczne.

#divyzwykopem mówią że wyglądam ok, ale wiadomo że one powiedzą to każdemu


@przegrywam_przez_miasto: ja też miałem dobry odbiór u div (u tych młodszych
  • Odpowiedz
@De_Fault: Zależy od człowieka, ja mam tak rozregulowaną grelinę i leptynę do tego psychikę że obżarty czujesz się zadowolony i jak coś otworzysz to musisz dojeść do końca to takie 5000 kcal i to tak bardzo czystego żarcia (jakieś kg dziennie warzyw i owoców) to dla mnie jeszcze za mało żarcia.

W czasach jaskiniowców to na pewno byłbym kimś...
  • Odpowiedz