Wpis z mikrobloga

Powiem wam... zadro.
Wszystko wskazuje na to że będzie to naprawdę ładny i ciekawy kompleks.

Więcej: http://stadiony.net/projekty/pol/stadion_miejski_w_katowicach
https://www.skyscrapercity.com/threads/katowice-stadion-miejski-dyskusja-niemerytoryczna-wojenki-kibicowskie-po-co-buduj%C4%85-brig-ban.423892/page-169#replies

już teraz super to wygląda na zdjęciach z budowy

#pilkanozna #stadiony #katowice #gkskatowice
4pietrowydrapaczchmur - Powiem wam... zadro.
Wszystko wskazuje na to że będzie to nap...

źródło: stadion-gks-katowice-6332

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Nieugiety: bo jesteśmy krajem bez własnych i bogatych korporacji które mogłyby marnować swój hajs na piłkę nożną.
Dlatego tez zarówno grunty jak i same stadiony należą bardzo często do miasta zamiast do klubów a kluby płaca jedynie za ich wynajmowanie.
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur ... Nie zakłamuj rzeczywistości prawda jest taka że nie ma tu żadnego uzasadnienia żeby miasto dokładało do takich klubów.
... I nie ma żadnych logicznych tłumaczeń które by miały sens.
... Sport zabudowy równa się zero dotacji od państwa i miasta ewentualnie reprezentacje krajowe ale na żadnym niższym szczeblu nie powinno się dawać żadnych pieniędzy publicznych.
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur wydaje mi się że nawet duże polskie firmy nie są zainteresowane sponsorowaniem klubów bo to studnia bez dna. Tylko bogate kluby na zachodzie sobie budują stadiony tylko że tam za 1 zawodnika płacą 50 mln euro
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur ... Niech miasto posiada na własność jako taką ale niech nie dopłaca do tego bo jeżeli ja słyszę że miasto jest własnością stadionu a kluby tylko dzierżawią to mam pytanie okej fajnie w takim razie rozumiem że miasto na tym zarabia ale nie za chwilę słyszę że miasto dotuje klub... Przecież to jest idiotyzm w czystej postaci
  • Odpowiedz
@nudziarz123: Ogólnie cywilizacja się rozwija (technicznie). Ale nie rozwijają sie masy ludzi. Jest nawet wręcz przeciwnie i młodsze pokolenia (na zachodzie) sa głupsze od np od obecnych 40 latków.
A to między innymi przez demokracje i również kapitalizm.
Zarówno politycy jak i korporacje nie chca by masy ludzi były zbyt mądre.
  • Odpowiedz