Wpis z mikrobloga

@Operator_imadla: zgłoś to bo pieniądze na mandaty/kary muszą pochodzić z własnych środków. kiedyś jakaś lewaczka zbierała na mandat to pieniądze ze zbiórki poszły się #!$%@?ć bo ktoś zgłosił i potem płakała że jest prześladowana xD
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: trzeba się zalogować, żeby zgłosić nadużycie ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Niestety w opisie jest kłamstwo - grzywna jest za blokowanie drogi, a nie za pokojowy protest. No i zbieranie na mandaty i grzywne jest chyba nielegalne ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: właśnie taką zbiórka pokazuje, że przyklejanie się ma sens. Przed oblaniem syrenki mieli dziesiątki złotych, po kilka tysięcy i x nowych członków. Czyli profit.

W Niemczech i Francji grupy przyklejeńców zarabiają na tym dziesiątki tysięcy euro. A kilka lat temu gdy to wszystko się zaczęło, to miliony.
  • Odpowiedz
@N331

W Niemczech i Francji grupy przyklejeńców zarabiają na tym dziesiątki tysięcy euro.


W Niemczech im się skróciło bo ich uznali za zorganizowaną grupę przestępczą, dostali zarzuty i ostro po dupie
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: ciężko patrzeć na otępienie umysłowe wykopków. Jakieś gówno marsze z kibolskimi brudasami niszczącymi miasto spoko, ale protesty w ważnej sprawie już nie xD Tylko nie #!$%@?, że się do pracy spóźniacie i tylko was zniechęcają, bo tacy jak wy mają prawdziwe problemy w piździe, za to walicie konia pod kolejny nius o murzynie na głównej
  • Odpowiedz