Wpis z mikrobloga

W normalnym porządku społecznym kobieta zna swoje miejsce. Tymczasem p0lka zdradza z Mokebe a zupka instant to jej maksimum kulinarnych osiągnięć. Obrzydliwe.

@Miguelos: Jeśli tak twierdzisz to widać, że z kobietą miałeś wyłącznie chyba do czynienia jak wykopki o nich pisały XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404: Miałem do czynienia i jeżeli chce się być z Polką to trzeba ją najpierw wychować a i tak nie gwarantuje to sukcesu. Może 1% Polek nie jest taka jak opisałem. Reszta nie chce pracować, nie chce sprzątać, nie chce robić nic poza przeglądaniem Netflixa i ślinieniem się na Mokebiaków.
  • Odpowiedz
@Miguelos: normalna kobieta sama sobie wybiera miejsce. W rzeczywistości, w której kobieta swoje miejsce zna, mężczyzna też swoje zna dzięki czemu rezonują ze sobą i się uzupełniają. Incele jak zwykle chcieliby mieć uległą i posłuszną żonę a sami nie mają jej nic do zaoferowania, żeby ta była gotowa się poświęcić.
  • Odpowiedz
@Miguelos P0lka zdradza z Mokebe tylko przegrywów, najczęściej w ich fantazjach, a czasem (jak im się uda kogoś znaleźć), także w rzeczywistości ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Miałem do czynienia i jeżeli chce się być z Polką to trzeba ją najpierw wychować a i tak nie gwarantuje to sukcesu.

@farbowanylisek Gówno nie prawdę. @Miguelos Kobieta nie jest dzieckiem żeby ją wychowywać a jeśli ktoś tak twierdzi to jest je#b@n$m #przegryw z downem pod czaszką.
  • Odpowiedz
Jeśli tak twierdzisz to widać, że z kobietą miałeś wyłącznie chyba do czynienia jak wykopki o nich pisały XD

@Cztero0404: Myślisz że nie widzi co siostra i matka w domu wyczyniają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zobacz sobie jak zachowuje się na przykład Ania Lewandowska xD idealne odzwierciedlenie tego jak Polki traktują facetów

@farbowanylisek: Anna Lewandowska to mnie ch#j obchodzi, równie dobrze można napisać, że każdy wykopek jest spied0lxem oczekującym, że kobieta da mu dupy bo się uśmiechnęła do tego z gównem zamiast mózgu gadającym o blackpillu
  • Odpowiedz