Wpis z mikrobloga

Spadki odwołane, bo jakiś miras napisał, że jego szwagier kupił pole z domem do remontu za 50k... 50km pod Kielcami xDDDD czyli tbh 150 pod Krk lub 200 pod Wwa. Do wyboru macie tam pracę w budżetówce, biedronkę i powiatowego czempiona - januszexpol sp zoo sp k.

Co ci ludzie to ja nawet nie, jak ktoś ma poniżej 25 lat to nawet nie zdaje sobie sprawy że nieruchy mogą tracić wartość, tak samo jak nie znają świata bez internetu. To nie jest tylko walka z devami, ale też z zatrutymi umysłami, które nawet nie dopuszczają do głowy spadków.

#nieruchomosci #bekazpodludzi
  • 2
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka: chyba najbardziej mnie rozwala zatruty mozg sprzedawcow dzialek. Dzwonie do goscia pod jelczem bo wystawil 3km2 za ponad 800k i az mnie zaciekawil i typ mi na to odpowiada ze taka cena bo on wie ze jakis dew moze kupic i postawic tam maly blok xD. I taki typy robia pozniej wysoka srednia cene i inni sie zaczynaja dopasowywac. Dzialki typu 600m2 pod wrockiem za 390k.
  • Odpowiedz
  • 0
@Windows98 ja szukam działki w okolicy, tutaj powiedzmy miedzy 10 a 15 zależy ile od PKP, ktora gmina itd. No i pewnego dnia pojawia się działka po 28k xD myślę sobie co to za cudowne pole, patrzę na geoportalu a tam w poprzek gazociag fi150, idealnie przez salon xDD i dzwonię do kobiety że mogę jej dać po 5 za ar. PANIE JA ŻEM PO 10 KUPIŁA 3 LATA TEMU A TERAZ
  • Odpowiedz