Wpis z mikrobloga

#pomoc #bankowosc #banki #pekao Siema mirki, miał ktoś kiedyś sytuację że wszedł na swoje konto i saldo było ujemne bez powodu? Dzisiaj wchodzę na konto i patrzę i mam saldo na minusie, dzwonię na infolinię i po autoryzacji kobitka mi mówi że nie wie ocb i żebym szedł do placówki banku, w banku powiedziała kobita że nie wie o co chodzi i reklamacje złożyłem, zliczyła wszystko i to niby błąd systemu, do tego miałem zablokowany debet więc nie mogę mieć konta na minus, czy iść na psy czy bank ma obowiązek mi zwrócić pieniądze które mi ukradli? PS. bank to Pekao S.A
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@abuklem: No to albo jakaś kradzież albo bank coś o-----ł.
Ja bym szedł na psy, ciepły oddech na karku zawsze przyspiesza sprawę w bankach. Potem do banku, złożyć reklamacje, zażalenie czy jak to się tam nazywa.

Mi kiedyś ukradli jakieś 600zl z konta, poszedłem na psy, potem do banku. Niby policja gnoja nie znalazła i umorzyła ale bank po jakimś czasie grzecznie oddał pieniążki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Adrian47: Tylko w moim przypadku nie ma w ogóle w historiach transakcji żadnej płatności która by potwierdzała że moje saldo konta powinno być ujemne. A takiej historii nie da się usunąć w moim banku. Może poczekam kilka dni i jak nic nie ruszy to wtedy może się pójdzie na psy.
  • Odpowiedz
A u ciebie jak skradziono te 600 zł to były widoczne te transakcje?


@abuklem: Tak, u mnie pojawiła się jakaś lewa transakcja, jakiś dziwny sklep w UK.

Tylko w moim przypadku nie ma w ogóle w historiach transakcji żadnej płatności


W takim razie trzeba czekać, bank wewnętrznie musi jakoś wyjaśnić skąd ten debet.
  • Odpowiedz