Wpis z mikrobloga

  • 23
@d4wid: a lewica ma jakieś dowody naukowe czy też #!$%@?ą głupoty?


@idylla: nieironicznie lewica na pewno częściej się posługuje dowodami naukowymi niż konfiarzeXD.
No chyba, że traktujesz pismo swiete jako dowod naukowy
d4wid - >@d4wid: a lewica ma jakieś dowody naukowe czy też #!$%@?ą głupoty?

@idylla:...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
nieironicznie lewica na pewno częściej się posługuje dowodami naukowymi niż konfiarzeXD.


@d4wid: No wiesz jakby przeprowadzić badania wskazujące, który elektorat najczęściej wierzy w tarota, energię planet, 1800 płci itp. to możliwe, że na pierwszym miejscu nie znaleźliby się CI z konfederacji. Konfa ma mniej więcej równomiernie rozłożone poparcie ze względu na wykształcenie wyborców. Chociaż nie wiem czy w obecnych czasach jest to jakkolwiek miarodajny wskaźnik.
  • Odpowiedz
  • 1
No wiesz jakby przeprowadzić badania wskazujące, który elektorat najczęściej wierzy w tarota, energię planet, 1800 płci itp. to możliwe, że na pierwszym miejscu nie znaleźliby się CI z konfederacji.


@Sratatatatatata: a weź zapytaj może wtedy o lądowanie na Księżycu, o globalne ocieplenie, o dziurę ozonową i zobaczymy wtedy jaki elektorat będzie na pierwszym miejscu.

Myślę, że jakieś taroty, energie planet od dzieciaków są mniej ważne, niż poglądy, które zmieniają świat.
  • Odpowiedz
@d4wid: No właśnie nie byłbym tego taki pewien. Wiem, że na social mediach pokemony z konfederacji wiodą prym, ale jest to jakaś bańka i efekt skali. Z tego co sam obserwuję większość elektoratu tej partii (zresztą jak każdej innej) to zwykli ludzie, którym akurat pasuje taka wizja polityki a nie inna. Myślisz, że wśród wyborców KO czy Pisu nie ma płaskoziemców? Są, tylko te partie mają większe elektoraty, więc szuria
  • Odpowiedz
  • 0
Myślisz, że wśród wyborców KO czy Pisu nie ma płaskoziemców?


@Sratatatatatata: jestem pewny, że jest ich mniej, nawet przy większym elektoracie.

Akurat konfiarze mają największy lep na szurów i też niemały, bo dostali ponad 1 mln głosów
  • Odpowiedz