Wpis z mikrobloga

Niezła dzicz. Funkcjonariuszka SG opatruje rannego kolegę po fachu (tego, który został dzisiaj ugodzony nożem), a ci zza płotu rzucają w nią jakimiś badylami.

Starczy już tych pieszczot. Strzelać do każdego z gumy, kto tylko naruszy polską granicę.

#bialorus
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Można, ale trzeba najpierw wyłączyć kamery. To się nazywa odpowiedzialność.


@Powstaniec: obawiam się że tam się z drugiej strony wszystko kręci w 8k, żeby pokazać jak "Polscy mordercy rozstrzeliwują muzułmańskie dzieci".
I sądzę że właśnie dlatego jest zakaz używania wszelkich środków ostrzejszych niż słowne upomnienie dla napastników.
  • Odpowiedz
@hellfirehe z naszej strony też dobre filmy kręcą;)

Raczej jest tu eskalacja w kierunku zmuszenia ichniejszych wojskowych do zażegnania zagrożenia ze strony Polski. Wystarczyłby jeden trup który okazałby pewnie oficerem byłego ZSRR i fru, wojna
  • Odpowiedz
@waro: Gościu ale myśl trochę. Skoro udało im się trafić w jednego to chyba oczywiste że będą próbowali atakować kolejnych. Z tym rannym to powinni #!$%@?ć jak najszybciej a nie go opatrywać na miejscu.
  • Odpowiedz
@waro: Ale mnie to wpienia, naprawdę nie można odpłacić takiemu gnojowi? Wiecie, ja z tych co to babci w tramwaju miejsce ogarnę, na pieska wpłacę, pomogę prawdziwemu uchodźcy, ale na taką dzicz to patrzeć nie mogę. Jeszcze nie ogarnęli, że z nami tak łatwo nie przejdzie? Muszę się dokształcić i sprawdzić jakie środki nasi mogą w takiej sytuacji stosować, bo szczerze to nie wiem. No jaaaa, nie wierzę, że taki
  • Odpowiedz
naprawdę nie można odpłacić takiemu gnojowi?


@rio_: Można, ale to eskalacja konfliktu.

Jeszcze nie ogarnęli, że z nami tak łatwo nie
  • Odpowiedz
Lepszy jeden "dźgnięty" ale żywy, niż eskalacja konfliktu i skandale międzynarodowe


@Reezu: Nie. Mylisz się. Im większy skandal i na żywo gore ze strzelaniny, tym lepiej. Plus wykupienie prime time w aljzeera i puszczanie tego w kółko. Tylko wtedy ilość chętnych do dźgania naszych na granicy spadłaby do zera.
  • Odpowiedz
@waro: pozwolić w nocy zrobić dziurę i wejść kilkunastu. *Mielone.jpg*
jak koledzy zza płotu zobaczą to będą woleli wracać do Syrii pieszo.
Z resztą to w zupełności legalna sytuacja bo widać że przychodzą na granicę uzbrojeni jak na raid okopowy. Nie możemy ryzykować zdrowiem i życiem żołnierzy którzy się z nimi szarpią.
  • Odpowiedz
@waro: jestem lewakiem i uważam, że każdy, który zaatakował funkcjonariusza/żołnierza z zamiarem spowodowania uszczerbku na zdrowiu/zabicia powinien zostać zastrzelony. Zgaduje, że z racji, iż są po stronie tej gownodziury zwanej bialorusią, to nie można ich tak "po prostu" odstrzeliwać, więc w takich przypadkach jak ugodzenie nożem, należy danego uchodźcę kulturalnie wpuścić, dać wodę,może kawę, coś do zjedzenia i #!$%@? śmiecia.
  • Odpowiedz