Wpis z mikrobloga

@Smarek37: Zastanawiasz się, czy nie zacierałeś rączek do zwykłej fejkowej informacji ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
No ale do takich nieprawdziwych informacji to pewnie nie masz zastrzeżeń...
  • Odpowiedz
Ty jak zwykle masz problem.

@Smarek37: Przecież ty tak walczysz o podawanie prawdziwych informacji, a tutaj sobie zacierałeś rączki do fejka. Teraz pewnie obsmarujesz konigstigera za wrzucanie nieprawdziwych informacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Szinako: już ci napisałem, że się zapytałem. Co mam obsmarować? Info o wystrzeleniu Act. było fejkiem, czy po prostu nic istotnego nie trafiono? Z tobą to kwa jak z jakimś baranem się gada.
  • Odpowiedz
Z tobą to kwa jak z jakimś baranem się gada.

@Smarek37: Kto jest baranem to jest. Jakbyś nie robił screena jak ostatnia pokraka, celowo pomijając mój komentarz, to byś wiedział dzbanie. Nie wiem skąd tiger wziął te info, ale ja po jego wpisie sprawdzałem wszystkie największe ukraińskie i rosyjskie telegramy i nic nie było, ukraińskie portale i też czysto i uwaggaaaa na twiterze też cisza. Mam nadzieje, że chociaż sobie nakremowałeś
Szinako - >Z tobą to kwa jak z jakimś baranem się gada.

@Smarek37: Kto jest baranem ...

źródło: xDDDDDDDD2DD

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Szinako:

celowo pomijając mój komentarz

Celowo to ktoś ci mózgu nie zamontował dzbanie. Niby jak kwa na telefonie miałem zmieścić w screenie wszystkie komentarze z wpisu? A dobra wypier...na czarno.
  • Odpowiedz