Wpis z mikrobloga

Rozpocząłem właśnie post 72 godzinny, pierwszy w życiu. Trochę się cykam, ciekawe czy dźwignę xD tak wiem pić wodę #dieta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jamniki2: pamiętaj jak uczucie głodu będzie narastać to musisz być czymś zajęty; oglądanie TV i reklam z żarciem nie pomaga ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Jamniki2: robiłem; generalnie uczucie głodu przychodzi w falach - czyli np teraz jesteś głodny a za 2 godziny głód jest niewielki prawie niezauważalny.

Pamiętaj być czymkolwiek zajęty bo nuda powoduje że ludzie jedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jamniki2: U mnie generalnie najgorszy był drugi dzień. Na pierwszym dniu jeszcze jadę na oparach z pierwszego i odczuwalny głód był u mnie raczej łatwy do zamaskowania. Przy drugim dniu jest dla mnie najgorzej, bo nie umiem powstrzymać uczucia głodu. Przy trzecim już jest znacznie lepiej + przynajmniej u mnie pojawia się jasność umysłu.
  • Odpowiedz
@Jamniki2: kup sobie Litorsal lub coś podobnego; większość elektrolitów zawiera glukozę jednak tak mała ilość nie jest w stanie przerwać postu.

Ja do rozpuszczonych elektrolitów dosypuję pół małej łyżeczki soli kuchennej i ta sól u mnie zmniejsza uczucie głodu.
Eliade - @Jamniki2: kup sobie Litorsal lub coś podobnego; większość elektrolitów zawi...

źródło: Screenshot

Pobierz
  • Odpowiedz