Wpis z mikrobloga

Co byście w życiu nie zrobili i tak umrzecie i za 10 lat nikt o Was nie będzie pamiętał. Wszystko jest ulotne, nawet teraz 99,9% znajomych ma Was w dupie. Każdy żyje wlasnym życiem, cieszcie się, bawcie i miejcie #!$%@?. Italo disco i to jest piękne.
#wygryw #przemyslenia
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goly2024: Zależy co w życiu osiągniesz, o pewnym malarzu wciąż pamiętają chociaż nie żyje tyle lat, a jego dzieła były średnie.

Możesz być biedny, niczym się nie wyróżniać, a o niektórych wciąż nagrywają podcasty. Wszystko jest kwestią perspektywy.
  • Odpowiedz
@goly2024: No to wciąż, są szaraczki o których nagrywają podcasty i którzy są pamiętani. Wystarczy wstrzelić się w niszę, która sprawi, że zostaniesz zapamiętany. Zrobić coś przez co ludzie będą cię pamiętać.
  • Odpowiedz
@MateMizu ale to masz cisnąć w życiu, żeby coś osiągnąć, żeby Cię wspominali? Po pierwsze, co Ci to da po śmierci? Po drugie, jednostek, o których się wspomina jest pewnie 0,01% albo mniej więc to zadanie nie tylko bezcelowe ale i bezsensowne.
Po trzecie, nawet jeśli by wspominali to i tak przez jakiś czas tylko a później albo przestaną albo nawet ludzkość wyginie i pa. A czy to za 100 lat
  • Odpowiedz
@goly2024

Każdy żyje wlasnym życiem, cieszcie się, bawcie i miejcie #!$%@?. Italo disco i to jest piękne.

To jedna z możliwych odpowiedzi na odkrycie potencjalnej bezsensowności życia ludzkiego. Ale jeśli życie jest bez sensu, to i tak zabawa i cieszenie są bez sensu.
  • Odpowiedz
@goly2024 jak wszyscy mają cię w dupie to masz w sumie szczęście.
Ja ostatnio często myślę o swojej śmierci i jestem przerażony wizją jak moja żona i rodzice się o niej dowiadują... Życie to #!$%@?.
  • Odpowiedz