Wpis z mikrobloga

Często na tagu śmiejemy się z mądrości kobiet jak poniżej. Ale właściwie czym się różni to copium starych bab, od copium redpilaków wierzących w kobiece ściany i szczyty atrakcyjności mężczyzn w wieku 35-40? ¯\(ツ)/¯ To dokładnie ten sam typ resentymentu spowodowany świadomością utraconej młodości

#blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #agepill
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Często na tagu śmiejemy się z mądrości kobiet jak poni...

źródło: 6ce44227ce75ed21a740a48c20b813bcb54f9e064fc38a1705e3d12054510890

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Bo część facetów, która miała powodzenie za młodu to ma jakieś powodzenie w wieku 40 lat- szczególnie gdy odnieśli sukces w życiu.
Tylko, że tacy faceci nie potrzebują redpilla, a redpillaki copują że to jest ogół, chociaż ich guru tworzą kontent dla facetów, którzy i tak ich nie oglądają. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: No tak, ale nikt nie twierdzi, że gość 40 czy nawet 50 letni nie może wyrwać 20. Tylko nie zrobił tego DZIĘKI swojego wieku a POMIMO... no chyba, że laska jest zaburzona i ma daddy issues. Prime to faceci mają w okolicy 25 rż gdy posiadają statystycznie najwięcej teścia, masy mięśniowej, kolagenu w skórze, brak cofniętych włosów itp Dalej mogą najwyżej minimalizować agepill pozycją i majątkiem. I to też
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: to pielęgnacja mitu sprawiedliwego świata u redpillaków, chociaż narracja im się na bardziej blackpillową zmieniła ostatnio chociaż ciągle uparcie brną, że to redpill.
Chodziło mi o to, że jak chłopak nie miał powodzenia żadnego do 25 roku życia to chociażby wygrindował wszystko to rany i tak już zostaną głównie w psychice, a z drugiej strony facet mający rodzinę mając 40 lat może sobie wymienić żonę na młodszą, szczególnie jak
  • Odpowiedz
Szczyt atrakcyjności mężczyzn w wieku 35-40 to twoim zdaniem patrzenie na świat jak wygląda naprawdę?


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Dla mnie prawdą jest to co mówią dane a nie moje uczucia. A danych jest ostatnio sporo, dzięki dating apps chociażby. Dostarczysz dane, które temu przeczą, to pogadamy.
  • Odpowiedz
to pielęgnacja mitu sprawiedliwego świata u redpillaków, chociaż narracja im się na bardziej blackpillową zmieniła ostatnio chociaż ciągle uparcie brną, że to redpill.


@Nowystaryziel: posłuchałem ostatnio z ciekawości co tam ma nowego do przekazania redpillowy guru Rollo Tomassi i typek w zasadzie leci juz twardym blackpillem. Jedyne co go rozni od blackpillowców to to, że na koniec sprzedaje copium grind grind grind bo po 30 zmieniaja sie reguły gry i
  • Odpowiedz
Co z tego, że powiedzmy przeciętna 35 letnia kobieta ma znacznie mniejsze zainteresowanie niż w wieku swojej największej płodności ok 20 rż, skoro nadal ma nieporównywanie większe powodzenie na rynku matrymonialnym niż jej również przeciętny równolatek w wersji męskiej XD


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: szczupła zadbana 35 latka z dobra praca to moze na tinderku dalej przebierac do woli. A ta cala interpretacja wyjresu juz im sie zmienila
  • Odpowiedz