Wpis z mikrobloga

Jak się okaże, że Jagiellonia, Wisła i Śląsk wyprzedadzą swoich kluczowych piłkarzy, to powinni mieć jakieś kary finansowane dowalone. Powinien być jakiś przepis, tak jak z młodzieżowcem, który klubowi z top4 zabrania osłabiać składu przed europejskimi pucharami albo jeśli to zrobi to nakłada gigantyczne kary.

#mecz #ekstraklasa #pilkanozna
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ProfesorWilczurOfficial: To akurat nie problem, jest pierdyliard statystyk które można by do tego wykorzystać, od wartości transferowej na transfermarkt, przez liczbę występów w lidze i średnią ocenę na sofascore, skorygowaną o współczynnik ligowy w jakiej dany zawodnik występuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@ProfesorWilczurOfficial: Jak ma kontrakt ważny, to może się zaprzeć nogami,, ale to klub podejmuje decyzje i może powiedzieć, że ma zagrać eliminacje do europejskich pucharów najpierw,, a w zimę niech se odchodzi..

@NanuszJowak91 Bo Legia prowadzi całkiem rozsądną politykę transferową, Mioduski zdaje sobie sprawę, że jest beneficjentem rankingu UEFA i dba o to, żeby jednak na Europę mieć w miarę mocny skład.
To inne przypadkowe dziady, które wiedzą, że
  • Odpowiedz
@Marktrel299: i zamiast wziac w zamian pilkarza ktory bedzie chcial grac to bedzie niezadowolony gwiazdor ktory nic nie pomoze w tych eliminacjach bo bedzie sie oszczedzal przed odejsciem za miesiac po eliminacjach

@NanuszJowak91 Legii by nie dotyczyła ta kara bo jak oni odpadają z Dudelange czy innymi Spartakami Trnava to jest metafizyka, siła wyższa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
i zamiast wziac w zamian pilkarza ktory bedzie chcial grac to bedzie niezadowolony gwiazdor ktory nic nie pomoze w tych eliminacjach bo bedzie sie oszczedzal przed odejsciem za miesiac po eliminacjach


@ProfesorWilczurOfficial: Będzie chciał grać, bo będzie negocjował swój przyszły kontrakt. Nikt czegoś takiego nie będzie robił, że źle będzie grał, bo wtedy sabotowałby własną karierę.
  • Odpowiedz
  • 0
@ProfesorWilczurOfficial: Jesteś pewien, że to dobry przykład? Dembele z tego co widzę, miał na 2169 minut w ostatnim sezonie w Barcelonie, 8 bramek i 9 asyst, co daje asystę / bramkę co 127 minut.

Piłkarzowi to nie robi, żaden piłkarz o pół roku nie będzie robić awantur, tym bardziej, że zagra sobie w europejskich pucharach. Problem jest z klubami, które chcą sprzedawać jak najszybciej, bo nie obchodzi ich długofalowy interes
  • Odpowiedz
  • 0
@ProfesorWilczurOfficial: No w ostatnim sezonie w Bundeslidze miał w 2037 minutach miał 6 bramek i 13 asyst, czylli bramka / asysta co 107 minut, a Borussia ostatecznie go sprzedała za 135 milionów euro,, kiedy w tamtym czasie był wyceniany na 33 miliony euro.

No nie, próbujesz udowodnić, że Dembele zrobił na złość klubowi i klub strasznie na tym stracił, podczas gdy Dembele to raczej potwierdzenie tego co ja mówiłem, że
  • Odpowiedz
@Marktrel299: problem w tym co napisales jest taki, ze Dembele po tym jak nie przyszedl na trening Borussii zostal zawieszony przez klub i juz w nim nie zagral a na koniec miesiaca zostal pilkarzem Barcelony ( ͡ ͜ʖ ͡)

wiec nie wiem skad wytrzasnales ze on gral dalej i na dodatek gole strzelal
  • Odpowiedz
  • 0
@ProfesorWilczurOfficial: W każdym razie, nie ma to za bardzo odniesienia do tego o czym ja mówię, bo ja mówiłem tylko o zakazie osłabiania się na pół roku, od końca sezonu do końca eliminacji europejskich. Tak więc jak mówiłem, nikt by inby nie robił o pół roku..
  • Odpowiedz
@Marktrel299: czasem pilkarze mimo ze sa dobrzy tez musza odejsc bo
a) nie jest widziany w dalszej koncepcji trenera
b) przychodzac do klubu mial obiecane ze jak trafi sie dobra oferta to nie bedzie trzymany na sile, dzieki temu przyszedl i mogl pomoc zdobyc trofeum ale teraz chce odejsc
c) trafi sie oferta od bogatego szejka i wstyd byloby jej nie przyjac
d) to byl ostatni sezon jakiegos pilkarza na wysokim poziomie, dal z siebie wszystko i chce odejsc do mniejszego klubu gdzie nadal bedzie widziany w pierwszej 11
e) zona i dzieci pilkarza chca
  • Odpowiedz
  • 0
@ProfesorWilczurOfficial:
a) to powinien zostać zastąpiony kimś na co najmniej tym samym poziomie
b) Przychodziłby do ligi wiedząc, że jest taki przepis, co więcej klub mógłby go sprzedać, jak kupiłby kogoś równie dobrego.
c) Jak wyżej, sprzedajcie ale kupcie w tym samym oknie kogoś równie mocnego, jak nie, to kara finansowa taka, że wam się odechce :-)
d) Cały czas jak wyżej, niech odchodzi, ale ma to być skompensowane kimś na równym poziomie :-)
  • Odpowiedz