Wpis z mikrobloga

-Bądź ostrożny w poznawaniu nowych Kobiet, żeby nie obudzić w sobie żadnych emocji, bo po co się męczyć znowu?
-Poznaj bardzo fajną Kobietę, spotkania w gronie znajomych, jakieś weekendowe wyjścia.
-Przypada Ci do gustu, ale trzymasz dystans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Nagle Ona okazuje Ci zainteresowanie. Cieszysz się, ale podświadomie wiesz że i tak raczej nic z tego nie wyjdzie, jak zawsze xD
-Puszczasz hamulec i też okazujesz zainteresowanie yolo
- Gdy okażesz zainteresowanie to nagle z jej strony ono maleje over( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #p0lka
  • 31
  • Odpowiedz
-Bądź ostrożny w poznawaniu nowych Kobiet, żeby nie obudzić w sobie żadnych emocji, bo po co się męczyć znowu?

@wiochmen80: Budzenie w sobie emocji odnośnie płci przeciwnej to nie męczenie się a coś pięknego czego #przegryw nigdy nie zrozumieją.
  • Odpowiedz
nie, bo nie ma żadnego funu. Trzeba zmniejszać dystans i zwiększać i o to w tym chodzi. Gra stara jak świat a typy dalej nie wiedzą o co chodzi. Serio nie wiem czego ich uczyli ojcowie

@crazykokos: W tej grze nie ma żadnego funu, chyba, że ktoś jest psychopatą.
  • Odpowiedz
@lexico hahahah powiedz to typom, którzy piszą dniami i nocami do mnie i non stop zapraszają w różne miejsca mimo, że wiedzą że mam chłopaka. Przegrywy z wykopu i ryby głosu ani godności nie mają, więc siedź w tej piwnicy i nie wychylaj się
  • Odpowiedz
powiedz to typom, którzy piszą dniami i nocami do mnie i non stop zapraszają w różne miejsca

@crazykokos: desperaci

mam chłopaka

współczuję mu zaburzonej laski
  • Odpowiedz
@lexico zaburzony to jesteś ty a ja wg psychologa jestem w pełni zdrowa psychicznie. Dla słabych facecików każda pewna siebie kobieta jest zaburzona, a słabych facecików jest mnóstwo bo odbyłam z psychologiem przy okazji pogawędkę o kryzysie męskości, co jest faktem a nie hipotezą i o takim temacie- słabych emocjonalnych facetów, organizowane są konferencje. M.in. O takich jak ty, którzy na jakimś forum dla dzieci bez żadnego wykształcenia kierunkowego próbują diagnozować
  • Odpowiedz
ja wg psychologa jestem w pełni zdrowa psychicznie

@crazykokos: mnie do psychologa nie musieli skierować, a ciebie już tak
takie słabe kwiatuszki jak ty nie zniosłyby prawdy o sobie, dlatego lekarze kłamią: "jestem w pełni zdrowa psychicznie"
ano nie jesteś zdrowa, jesteś toksyczną narcyzką
  • Odpowiedz
@lexico jesteś mocno głupi. Nikt nie musiał kierować tylko sama z ciekawości poszłam.
Jestem 100x silniejsza psychicznie od ciebie i a takich zakompleksionych typów każda pewna siebie kobieta to toksyczna narcyzka xDD jesteś tak żałosny i z każdym komentarzem się pogrążasz. I ciągle się udzielasz i piszes do mnie pod różnymi postami jakbyś nie potrafił napisać coś na temat wpisu, lecz tylko żeby coś do mnie napisać. Takich słabeuszy jak ty
  • Odpowiedz

@wiochmen80: Wiem coś o tym... Ostatnio takie coś miałem> Nieprzyjemne uczucie kiedy zrobisz sobie nadzieje na fajną znajomość a wszystko pryska bo nie układa się po twojej myśli xD
  • Odpowiedz
Wiem coś o tym... Ostatnio takie coś miałem> Nieprzyjemne uczucie kiedy zrobisz sobie nadzieje na fajną znajomość a wszystko pryska bo nie układa się po twojej myśli xD

@dotankowany_noca: bro, to samo, męczarnia jak #!$%@?, a w tym czasie mógłbym sobie pykać w gierki np. Total War'a
  • Odpowiedz