Wpis z mikrobloga

@mielonkazdzika: Ja ostatnio na wczasach poznałem gościa ratownika co pracował na hotelowym basenie i to samo mi opowiadał. Poznał polkę wyjechał z nią do Szczecina po roku #!$%@?ł bo się nie dało z nią żyć :D co chwile kasa, kasa a on tylko był do chwalenia się przed innymi laskami że ma ciapaka jako chłopaka :D. Nawet zdjęcia pokazywał z polski jak tam mieszkał coś tam w miarę gadał po
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika: he, będąc w Istanbule dwa dni też miałem takie wrażenie. Nic jednak nie przebije spotkania z Albańczykiem w Tiranie, który miał polską dziewczynę spod Złotoryji, to było wiele lat temu, więc Albania nie była tak popularna. Ten koleżka świetnie mówił po polsku. Drugi nieoczywisty facet był senegalskim pracownikiem na dużych statkach, spotkałem go w Dakkarze. Mówił, że miał dziewczynę z Polski i też całkiem składnie mówił po polsku.
  • Odpowiedz
Nigdy nie słyszałem żeby było na odwrót :)

@lordprzegrywus: bo Polacy boją się nawet krajowych witaminek i stawiają je na piedestale względem siebie, a zagraniczne kobiety to dla nich już w ogóle bóstwo z innej planety, do którego nie mieliby czelności jako polaki robaki nawet startować. Polak by nie miał śmiałości blondi Szwedce nawet w oczy spojrzeć, a co dopiero bajerować. Na szczęście nie dotyczy to wszyskich i jak Polak
  • Odpowiedz
@Szr1h

no i ciapaty ma jaja żeby sie postawić, a polak będzie kredyty brał, tylko żeby kobitke swoją zadowolić

Może się postawić bo wie że jeszcze tego samego dnia znajdzie drugą dupeczkę, a przeciętny polak trzyma się tego co ma bo nie wiadomo kiedy druga mu się trafi
  • Odpowiedz
@Czeski_Pablo: Pamiętam w dzieciństwie jak w telewizji na okrągło leciały dokumenty Detektywa Rutkowskiego który ratował z Turcji czy jakichś innych Egiptów polki w opresji i był generalnie jeden wielki przekaz w mediach żeby kobiety nie brały sobie facetów z tamtych stron, bo zawsze się to skończy #!$%@? i powrotem do kraju, a jak zaciążą to już przenigdy nie wrócą do Polski, będą na smyczy tych tyranów itd.

Dziś się zastanawiam
  • Odpowiedz
@Czeski_Pablo: Jest taki jeden kebab mi znany blisko liceum, gdzie siedzi w nim kilku Turków i jak jest przerwa to i jest kolejka z tego liceum, więc trudno nie mają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@gr100 gówno chłopie, co miał nakłamać jak pracuje i mieszka w Holandii, to kurna na randkę to pewnie ja rowerem odbierał xd

Nie było żadnej weryfikacji bo oni się spotykali jak normalni ludzie - tylko p0lka za granicą to za wszytko ma mieć płacone: wyjazdy, randki, jedzenie, spotkania i jeszcze prezenty jej kupuj.

Jak się spotkasz z kimś innym z normalnego kraju to właśnie nie ma takiej roszczeniowości do drugiej osoby
  • Odpowiedz
  • 0
@Czeski_Pablo nakłamał że kocha, zgrywał bogatego i go p0lka szybko zweryfikowała jako golodupca :)

A ty nie szukaj kolegow wśród turasow, a jak będziesz z nim drugi raz gadał to powiedz ze nie miałeś dziewczyny Turczynki bo nie lubisz wąsatych kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz