Wpis z mikrobloga

#kreta
Widzę że jest tu kilku Kreteńczyków więc może ktoś podpowie.
Mieszkamy w pobliżu chani i chcielibyśmy wypożyczyć samochód/skuter(w sumie czym lepiej ? ). Jak patrzę na wyszukiwarkę wypożyczalni to na lotnisku jest w cenie ~40zl dzień i nie wierzę w to wręcz że jest tak tanio. Czy to normalne ? Jakie są średnie ceny ?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nodd: trochę czasu minęło od momentu jak wypożyczałem auto na Krecie ale… po za sezonem ze sporymi rabatami wynikającymi z tego że auto pożyczyłem na kilka miesięcy miesięcznie koszt wynosił niecałe 600eur. 40pln za dzień? Teraz? Niemożliwe
  • Odpowiedz
@Nodd: chyba że to jakiś zdezelowany pojazd typu Smart gdzie musisz mieć zdolności akrobatyczne żeby tam się zmieścić i kolanami uszy zakrywasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nodd: podejrzanie tanio. patrzyłem właśnie na firme z której ja wynajmowałem (RoyalRentals) i najtańsza opcja na 3 dni auto "Group A Mini | Suzuki Alto or similar" 105eur. Wychodzi 150pln za dobe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Troche miałbym obawy szczerze mówiąc. Obawy typu, że skusze się niska cena a na koniec #!$%@? za wyimaginowane uszkodzenia czy uj wie co (auta mają gps wiec wiedza gdzie jest
asdfghjkl - @Nodd: podejrzanie tanio. patrzyłem właśnie na firme z której ja wynajmow...

źródło: ZO2pkBEtSK10W08xjvEkRVEUjbZ67mSkjqpJxXFV

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@asdfghjkl no właśnie dlatego to dla mnie podejrzane, nie wiem jak to działa w tym kraju ale myślałem zupełnie tak jak Ty, że mają ludzi którzy na zlecenie robią drobne rysy czy jakieś przebicie koła, a później dojebia z kaucji która wynosi 1000 euro. A może wiesz coś p skuterach ? Jest tak fajnie i ciepło tu u was że wiatr we włosach nie zaszkodzi
  • Odpowiedz
@Nodd: nie mam pojęcia. Auto wynajmowałem kilka miesiecy tylko i jak zdecydowaliśmy się tu zamieszkać to od razu kupiłem samochód.
Z tymi rysami to nie słyszałem, żeby kogoś to spotkało póki co to moja chora fantazja, ale po co ma ktoś wynająć 3x taniej niz rynkowa cena skoro w sezonie czesto jest tak, że aut brakuje bo masz tylu turystów którzy bez problemu zapłacą rynkowa cenę a nawet wyższą, bo
  • Odpowiedz