Wpis z mikrobloga

Czołem mireczki z tagu #lego

Dzisiaj chciałem pouprawiać trochę prywaty i zareklamować mój sklepik na bricklink ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cześć z was już o tym wie, z niektórymi z was już o tym rozmawiałem a inni już coś tam u mnie zamówili niemniej nigdy się tym nie chwaliłem szerokiemu gronu.

Zapraszam na stronę mojego sklepu:
https://store.bricklink.com/Semigod

Prowadzę ten sklepik już kilka lat, mam sporo unikalnych lotów (ponad 14k, pierwsza dziesiątka na BL) a ostatnio udało mi się wreszcie przekopać przez wielkie pudełko figurek dzięki czemu do sprzedaży trafiło mnóstwo kompletnych minifigów z wielu różnych serii a także bardzo dużo elementów figurek luzem oraz wyposażenia.

Użyję mojego starego tagu #semigodsbricks jeśli kogoś taki marketing denerwuje to sobie można zczarnolistować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Semigod - Czołem mireczki z tagu #lego

Dzisiaj chciałem pouprawiać trochę prywaty i ...

źródło: temp_file8723322567718203490

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Sabarolus mam ich sporo ale musiałbym sprawdzać konkretne elementy. Najlepiej napisz mi na BL i jakie ci chodzi a ja sprawdzę co mam na stanie.

Nie robię tego na bieżąco bo to taka zegarmistrzowska robota sprawdzać każdy element z jakich lat pochodzi chociaż oczywiście do zrobienia.
  • Odpowiedz
@Semigod kupowałeś ode mnie kiedyś lego. Nie chcesz więcej? :P mam sporo pojedynczych klocków (głównie dodatkowe klocki do zestawów) i kilkanaście zestawów rozlozonych na części (z lat 90ych). W sumie poszedłem tylko w kolekcjonowanie Castle/Pirates, więc lego town czy space mam na zbyciu
  • Odpowiedz
@Semigod: Okej, widze, że nawet mam jakies elementy od Ciebie w koszyku (ʘʘ)

Napisze na BL w takim razie potem, chodzi mi o platy czarne - 6,8 i 10 najlepiej z pełnymi studami, jak nie to tak aby pochodzily z lat 90, max 2003.
  • Odpowiedz