Wpis z mikrobloga

Da sie tam jakims cudem wejsc? To ta góra obok której lata Bazyliszek. Tam gdzie stoję jest jakiś obóz i pełno Mglaków. Wskoczyłem tam niżej do wody i znalazłem jakąś jaskinię którą widać też z góry ale nie da się wejść bo za wysoko. Problem w tym że dotarłem do pewenego punktu i dalej sie nie da bo Gerlacik nie chce wskoczyc, tak samo jak na tą górę mimo że próbowałem wszystkiego, m.in wejść po kłodach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu ciekawi mnie ze jest jakies miejsce, oznaczony pytajnik a mialoby sie nie dac wejsc? :(

#wiedzmin #witcher #witcher3 #gry
Remus00 - Da sie tam jakims cudem wejsc? To ta góra obok której lata Bazyliszek. Tam ...

źródło: Screenshot_26

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Elec: aaa. Bo ja sobie stwierdzilem, że najpierw ogarne wszystkie te pytajniki a potem lece na pełnej do Novigradu. A to widze nie we wszystkich przypadkach dobry pomysl xd
  • Odpowiedz
@Remus00: jeden z nielicznych wyjątków, potem na skellige będzie jeszcze jedna jaskinia gdzie potrzebny jest słoneczny kamień i to chyba tyle, też się tam na łysą górę wbiłem przed questem jak drugi raz przechodziłem wiedźmina miesiąc temu xd
  • Odpowiedz
@r0bs0n: pomagania nie trzeba wybierać, można zrobić i lodowego giganta i pomóc z klątwą, to co decyduje o wyborze przywódcy

  • Odpowiedz