Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #przegrywpo30tce Mój dobry ziomek ( 2/10, zero dynaminy, morda słaba, spermiarz wobec atrakcyjnych kobiet) na moje pytanie czy gdyby kobieta 2/10 - 4/10 chciała mu opitolić knage to by się zgodził. Gdyby była chętna i miła? A on do mnie mówi, że musi być atrakcyjna na inną nawet nie spojrzy ¯\(ツ)/¯ patrzenie jak zyje w iluzji boli, a prawdy słuchać nie chce
  • 11
  • Odpowiedz
@Rajtar: Skoro nawet mało atrakcyjna nim się nie zainteresuje to chociaż marzenia ma wielkie. To może być forma mechanizmu obronnego. Dużo bardziej boli całkowity brak zainteresowania, jeżeli sobie wkręcisz, że chcesz modelkę niż gdy stwierdzasz, że laska 2/10 by stykła a mimo to nawet takie cię nie chcą.
  • Odpowiedz
  • 2
@Nowystaryziel: Wiadomo, że człowiek chce za ziomków trzymać kciuki, bo na tym polega męska solidarność. Rzecz w tym, że szansę by często pukac różne damy to maja oski, chłopy z dużą dynaminą, w stylu urody brązowej albo chady. Moj ziomo nie ma szans, nie chce przejśc na jasną stronę mocy.
  • Odpowiedz
@Rajtar: @Polish_misurka To nie musi cope, bo sam myślę tak samo. Nie chciałbym baby na swoim poziomie. Chciałbym - tak jak większość - 5-6/10. Nawet 54-letnim milfem 7/10 bym nie pogardził. Jednak nie mam na nie żadnych szans (jestem tego świadom). Nieważne czy ktoś jest 1 czy 10/10, poczucie estetyki na podstawowym poziomie ma identyczne.
  • Odpowiedz