Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzięki #tiktok wyrwałem się z narcystycznej relacji, gdzie niby laska z #dda i trudnego domu, szukała prawdziwej miłości, dawała masę sygnałów i mieszała mi skutecznie w głowie naciągając na ogromne koszty i korzystając z mojej empatii jak żyd z hasła holokaust

taka bezdomna
taka biedna
taka schorowana

j----a, jak się poznawaliśmy to spała u przyjaciół, byłem 300km dalej, to ta kota se na mordę kładła gdy spała żeby tylko rano pokazać jak to ona schorowana jest i jak się źle tu czuje gdzie jest - żebym tylko przyjechał i ją zabrał w inne miejsce albo żebym jej mówił OJOJ JAKAŚ TY BIDULKAA

u starych jak siedziała na chacie, to nie w swoim pokoju, tylko w salonie gdzie waliło fajkami bo jej matka paliła
a bidulka zapalenie oskrzeli, płuca wypluwa

a później się okazało, że ona drzwi r-------e zostawia na full, żeby tylko się nawdychać tego gówna i specjalnie do swojego pokoju nie pójdzie spać

ja bidulke zapraszam do rodziny a później się dowiaduję że bidulka opowiada jak to ja się za nią uganiam i że nie jestem w jej typie

aż tu nagle zacząłem się od niej odsuwać na poważnie, bo w kawalerce którą wynajmuję, wprowadziła sobie jakiegoś typa z zagranicy żeby niby rachunki były mniejsze xDD
i jeszcze na policję poszła mi obrobić dupę i teraz jadę na komendę się tłumaczyć bo coś nawymyślała
leków się najadła jak zabrałem rzeczy

a pani z komendy w słuchawce pierwsze słowa "co ona znowu za głupoty nawymyślała"

najgorszy typ człowieka, nawet na nawóz się nie nada

#narcyzm #edukacja #zwiazki #rak



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: podstawowa sprawa: musi mieć ojca. Brak ojca bądź ojciec alkoholik, rozwodnik, alimenciarz = red flag.
Wszelkie nieprzepracowane traumy odbiją się na Tobie, bo podświadomie będziesz traktowany jako ojciec zastępczy.
Przerabiałem taką, ledwo uszedłem z życiem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim osoby z zaburzeniami z klastra B nie robią tego celowo, mają po prostu tak zaprogramowany mózg przez straumatyzowane życie i nie do końca sobie zdają sprawy, że manipulują, dla nich to jest już bardziej "automatyczna" reakcja, wyrobiona latami w patologicznym domu.

Nie wiem czemu się uczysz związku z neta, idź i z nią porozmawiaj i zapytaj dlaczego to wszystko robiła.
Poza tym tiktok nie jest od sprawdzania czy ludzie mają
  • Odpowiedz