Wpis z mikrobloga

Post Wilka to plucie Polakom w twarz:
-napisał "odnośnie doniesień medialnych" - sprawę ukrywał tak długo, aż gówno wypłynęło na wierzch, nie odpowiedział na pytania mediów przez ostatnie dwa dni
-"na temat mojego incydentu" - umniejszanie bardzo poważnego przestępstwa jakim jest atak na funkcjonariuszy publicznych, ubliżanie im i grożenie
-"stres i emocje zawsze znajdą jakieś ujście" - chłopie, ty zachowujesz się jak bydło, tobie tylko kury szczać prowadzić, a nie posłować i pić. xD
-"spotkałem się z już policjantami i wyjaśniliśmy sobie sprawy" - myślę, że wyjaśniać to będziesz jeszcze przed sądem
-"szczegółów zdarzenia nie będę komentować" - czyli co, nadal morda w kubeł? Chyba ma nadzieję, że się rozejdzie po kościach

Moim zdaniem powinien się zrzec mandatu, zrezygnować z kandydowania do Parlamentu Europejskiego, dobrowolnie poddać się karze, przeprosić publicznie funkcjonariuszy.

Brak kandydowania do Parlamentu Europejskiego jest bardzo ważny, bo mam nadzieję, że Polski - Ojczyzny naszej ukochanej - nie będzie reprezentował jakiś pijak i obdartus, co sypia na krawężnikach i rzyga pod siebie.

#bekazkonfederacji #polityka #neuropa #4konserwy
M4rcinS - Post Wilka to plucie Polakom w twarz:
-napisał "odnośnie doniesień medialny...

źródło: Screenshot 2024-05-22 at 20-31-13 (20 ) Facebook

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@M4rcinS: elektorat konfederacji nie jest zdyscyplinowany (albo w ogóle nie istnieje co pokazały wybory) raczej tak czy siak nie dostałby się do europarlamentu.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: Może się w sumie rozejść po kościach bo lokalna mentalność jest w stylu "po co chłopu robić problemy, przeprosił przecież a który chłop nie #!$%@? po pijaku".
  • Odpowiedz