Wpis z mikrobloga

Odpaliłem sobie z ciekawości tę komisję, bo czasami czytam na mirko o "ostrym grillowaniu pisowców" i o tym, jak fenomenalna jest posłanka Filiks.

Ja nie wiem, czy oglądam to samo co wy, bo Morawiecki wypada na rozważnego gościa, a Filiks zachowuje się jak kompletna frustratka. Tak beznadziejnego teatru politycznego nie widziałem od czasów, jak Suski i Wassermannowa przesłuchiwali parę lat temu Tuska xD

Zmieniają się barwy rządzących, nikt nikogo nie rozliczy, bo tam wszyscy się kumplują, a ludzie naiwnie wierzą, że tym razem to wszystko na serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sejm #polityka
  • 5
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Wykopki powiedzą, że orka 10/10 i jesteś pisowcem, ale prawda jest taka, że z tych przesłuchań kompletnie nic nie wynika wartościowego. Jedyne, kto sypie szczątkowymi informacjami, to ludzie spoza głównego kierownictwa PiS. Sasin, Morawiecki są zbyt wytrawnymi politykami, żeby dostarczyć jakiegokolwiek dowodu. Soboń dał się podpalić, ale to płotka. Natomiast co do wartości dowodowej, to wywody Filiks nie mają nic, bo nie będą brane pod uwagę. Tylko odpowiedzi świadka będą
  • Odpowiedz
@red7000: póki co to najbardziej się udupił bielan i to później prokuratura na podstawie komisji, zeznań i dowodów uzna kto jest winien całej afery. Co jak co ale kaczor i morawiecki w tej aferze to najcięższe ogniwa do zbicia, bo znają metody i wiedzą jak się bawić z komisjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawidczeta prokuratura jedyne co zrobi z komisją, to doda odpowiedzi świadków na konkretne pytania do materiałów, natomiast reszta (monologi, kłótnie) będzie pominięta i w ogóle nie trafi do oceny sądu
  • Odpowiedz