Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czemu #ukrainki są takie ładne? Są jakieś miejsca, gdzie można trochę lepiej je poznać? Póki co, randkuję jedynie z polkam... Ktoś coś? Na FB jest od z-------a fejkowych grupek do poznawania ukrainek…Tinder? Badoo? Albo coś innego? #randki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #tinder #badoo #kobiety



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Wiem, że dużo postów jest pisanych tak żeby wkurzać p0lki, ale ja serio nie zauważyłem, zeby Ukrainki były ładniejsze. Masę Ukrainek widzę w bluzach, dresach, jeansach, nie dbają o siebie tak jak młode polki. Pisze to na podstawie obserwacji z Poznania.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Anonim (nie OP): Słuchaj użytkownika userno4, wie o czym pisze, bo sam jest w związku z dzieciatą Ukrainką, która ma nadal męża na Ukrainie. Faktycznie święte kobiety xd


  • Odpowiedz
@white_cap123

@mirko_anonim: Wiem, że dużo postów jest pisanych tak żeby wkurzać p0lki, ale ja serio nie zauważyłem, zeby Ukrainki były ładniejsze. Masę Ukrainek widzę w bluzach, dresach, jeansach, nie dbają o siebie tak jak młode polki. Pisze to na podstawie obserwacji z Poznania.

Bo do Polski głównie przyjeżdżają ludzie którzy nie mają pieniędzy , tak samo jak do Niemiec nie pojedzie ci osoba która jest lekarzem prawnikiem itp ,
  • Odpowiedz
@white_cap123 fakt mode mają dziwna kiedyś widziałam jedna w dresie i szpilkach ale wydaje mi się że w Polsce kiedyś było dość podobnie że człowiek zakładał co miał a nie co do czego pasuje
  • Odpowiedz