Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Nie lubie ogolnie pisac o naszym sflaczalym Predatorze z plastkikowymi zebami z chinskiego teflonu nierdzewnego 304 ale tym swoim gownianym lajtem spowodowal ze musze mu przypomniec jego relacje z Wykopem w momencie kiedy siedzial jeszcze obok krematorium i prosil Gapowatego zeby mu nowa nore w Siem Reap znalazl. A kiedy Gapa mu odmowil i powiedzial zeby Predator wyyebal sie na drzewo to co zrobil Machaj .. ???
Odpalil lajta na ktorym zaczal wyzywac Gape od ;
- pijawek
- pasozytow
- kleszczy
- czerwonych spuchnietych mord
- podagrykow
- wenerycznych stop ( do dzisiaj nie wiem o co mu chodzilo)
I truskawka na torcie kiedy podawal link do Wykopu i zachecal swoich widzow do wchodzenia na tag i czytania postow o Gapciu. Mowil ze wiekszosc postow na tagu to bzdury, domysly i pomowienia ale te ktore pokazuja oblude, zaklamanie i falszywy obraz jaki Gapa probuje kreowac to akurat prawda. I jeszcze dodal ze fajnie by bylo zeby Grazyny dowiedzialy sie prawdy o Gapie z innych zrodel niz z jego gniotow w ktorych pokazuje sie jako wzorowy ojciec, maz , ziec it'd. I chcialby rowniez zeby Grazyny nie odbieraly Machaja jako tego zlego bo to on uratowal Gape kiedy ten bez grosza i z dlugami siedzial na utrzymaniu khmerskiej rodziny Tharong i Gapa byl totalnym golodupcem ktorego jedynym majatkiem byly klapki. On tez dal Gapie prace w Poloni 1.0, kupil mu laptopa, telefon, zorganizowal zbiorki na Gape i wprowadzil go do swiata jutubowo donejtowego.
I te wszystkie rzeczy byly najlepiej opisane tutaj na Wykopie i wtedy to ten tag byl bardzo obiektywna strona opisujaca jego relacje z Gapa ktorych Grazyny albo nie widza albo nie chca widziec. I wtedy Predator wychwalal nasze posty pod niebiosa.
Az do przedworaj bo cos w tym przezartym od alko lbie sie przestawilo a Gapa aktualnie jest jego wspolnikiem.
I tak nasz sflaczaly Drapiezco z cyckami wiekszymi niz wiekszosc khmerek ja bym bardzo chcial zeby kiedys druga czesc tego najwazniejszego lajta w historii waszych relacji z Gapa wyplynela bo gdzies jest i mam nadzieje ze kiedys wyplynie i wszyscy wkolo zobacza jakim falszywym i zaklamanym degeneratem jestes.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiPowrut88: wiadomo, bo sam to wczoraj powiedział, ale taka akcja jest jednorazowa, drugi raz takiego ruchu na "wojnie z wykopem" już nie zrobi, bo następnym razem będzie brzmiał jak jeszcze większy pajac
  • Odpowiedz
na "wojnie z wykopem" już nie zrobi


@levzor: O przepraszam, wykopki mają pamięć złotej rybki. Pojawi się nowy kleszcz w stylu billego, pojawią się nowe (te same) wycieki i aferka kręcona od nowa. Sprawdzona metoda.
  • Odpowiedz
@Nightshift_: tak samo było z Miszą i Cashem, na bank tego nie reżyserował tylko się odpalił i pocisnął im.
A że po alko człowiekowi puszczają hamulce więc tak to jest.
Generalnie to od tego chlania ma już sieczkę kapusty zamiast mózgu.
  • Odpowiedz
  • 5
@WielkiPowrut88: oni sie dogadali bo Gapa dowiedzial sie ze Tharongu go wali po rogach i Gapa mial z tego powodu dola. Machaj juz raz go uratowal i mysle ze dlatego z nim dalej trzymal. Widzialem komentarz od widza Gapy ktory proponowal Gapie ze przesle mu tego drugiego lajta ale Gapa odmowil i powiedzial ze ma teraz wazniejsze rzeczy na glowie niz pijackie wyskoki Machaja.
  • Odpowiedz
@Nightshift_: Wydaje się mi, że ostatnia akcja z doxowaniem paru wykopowiczów była po trochu dla kasy i wyświetleń, po trochu żeby faktycznie niektórych postraszyć i przypomnieć im że tak naprawdę nikt do końca nie jest anonimowy w Internecie. Może jeszcze Machaj "ukarze" w swym mniemaniu jedną czy parę osób dla przykładu. Nie trzeba być geniuszem, żeby wielu tagowiczów wyśledzić kto kim jest po ich komentarzach na Wykopie i poza nim.
  • Odpowiedz
  • 4
@pelt: byc moze masz racje bo ja jakos nie sledze Machaja i w sumie nigdy mnie on nie interesowal. Ma tam swoje demony ale nic interesujacego. Gapa zrobil sie do porzygania nudny tak jak Spocony. Mumin prymityw i szkoda ogladac ale najbardziej intersujace postacie uniwersum to Manius i Muminowa. I czasem Filipek jak wyjasnia klamstwa starych Muminow
  • Odpowiedz
@pelt dokładnie, wykopki sami zostawiają swoje dane w necie i zdjęcia a potem pikachu fejs.. Machaj nie ma żadnej czAroesiejskiej różdżki ani tajemnej wiedzy do wyciągania danych bo to jełop który pracował jako ciec i jedyne co mu wyszło to te Chiny i tam się dorobił.
  • Odpowiedz
@Nightshift_: Łysy odklejeniec wielokrotnie miał swoje doły. Początki w Kambo w okolicy czasowej polonii1, kiedy widać było że on MUSI PŁACIĆ, żeby z nim ktoś spędzał czas i "za moje" w rzeczywistości polegało przeważnie na tym, ze dzwonił do Krzyśka Rowera, innych obecnych tam osób i zabierał WIN z seksworkerkami na jakieś picie i jedzenie i momentami smutne było to, że tam widać było taką stypę. Ci ludzie szli dlatego,
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Cash przyjechał do Miszy do Kambo i byli nawet w Sihanoville jak Prezes jeszcze tam Polonię prowadził i nawet do niego nie zajechali żeby go odwiedzić.
No więc Prezes zły odpalił lajta i zwyzywał Miszę i Casha delikatnie.
Tu masz shota z tego live
dizel81 - @REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU: Cash przyjechał do Miszy do Kambo i byli naw...
  • Odpowiedz