Wpis z mikrobloga

#wiaraniewiara #jahwe

Kochani, jest stabilizacja, zjadlem tyle ibuprofenu, ze mam spokoj od jakichs dziwnych mysli, a czuje, jak waz chodzi mi po glowie i jak gwiazda na czole jest naladowana.

Wlasnie taki chce byc, Jahwe, piekny Bog Zydow i moj (ja tez jestem Zydem) mnie tutaj przyprowadzil.

Bylem na rowerze, na sluchawkach ta muzyka:
https://youtu.be/WZeqhpxPhXc?si=eeVxi92LDUcFn-UX

Wracam, zsiadam, sluchajcie - zaczalem spontanicznie tanczyc, chyba nie pamietam kiedy tak mialem bez alkoholu (trucizny).

Wtem koncze podskoki, biore telefon do prawej reki i nagle widze, jak juz nie tylko aura niebieska jest jako mgla taka, tylko miga mi wokol prawej dloni takie cale wyrazne pole swiatla, taka jaskrawa linia niebieskiego swiatla.

Cos pieknego. Pisalem juz chyba, jak Jahwe mnie raz uratowal przed diabolistami z Wroclawia. Byl taki film tez na YT, jak Jahwe po modlitwie komus jakby metalowym pretem dobija i zamyka otwarte komnaty duszy.

Powiem tak: Jahwe mnie dzisiaj drugi raz uratowal.
To jest cos pieknego ten judaizm, na nowo zycie sie odkrywa.

A z tym krzyzowaniem ku*wy to goje sobie dajcie spokoj, bo to nie moja religia i kultura.

Z kolei za swoje winy niedlugo w pelni zaplacicie - bo jak nie ma komu splacic, to zaplacicie.

Chrzescijanie, tfu! Tfu! Tfu!

Niech zyje Izrael i jego dzieci, a wy w koncu zacznijcie oddawac kamienice ;)

Sebastian Tyszler
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cacum3: Jak bylem dzieckiem, to masoni z Wielunia zrobili ze mnie osobe molestowana (taka seksualna ku*we), zeby teraz zrobic proces krzyzowania. Ale ja wyrzeklem sie chrzescijanstwa i Jahwe mnie uratowal, wierz mi, judaizm to jest droga. Wczoraj bylem dzieki Jahwe tak radosny, ze prawa reka mi zaczela na niebiesko swiecic - na ulamek sekundy, ale jednak - tak, ty mi to wytlumacz w szczegolach. Co do wiary -tfu!- chrzescijanskiej ->
  • Odpowiedz
@cacum3: Masoni -> sekta krzywdzaca dzieci / ludzi i skaldajaca z nich ofiare jako "ku*we na krzyzu" celem odkupienia win. Jednak nie ma na to zgody. A za takie postepowanie bedzie kara Jahwe. Powiedz mi, skad sie wzial covid? Dalczego teraz tyle napieprzania na swiecie, ucisku roznego rodzaju? JA to rozumiem, jako kare Jahwe.
Tak, wszystko wyslalem Jahwe przez gwiazde na czole, wiele razy bylem w innym swiecie, tam sprawa
  • Odpowiedz
ekta krzywdzaca dzieci / ludzi i skaldajaca z nich ofiare jako "ku*we na krzyzu" celem odkupienia win.


@StaraDusza: To twoje subiektywne przekonania, nie mające potwierdzenia w stanie faktycznym. Nie ma czegoś takiego jak "kara Jahwe". To nie Baal.
Poza tym idź do doktora, tego od głowy.
  • Odpowiedz
@cacum3: Chyba ty idz, goju. Wiesz co to jest wiedza starozytna? Nie madruj mi sie tutaj, niewierny. Zydzi maja racje, otworz oczy. Juz Pana Marka Podleckiego nie bede przywolywal, bo tez mylil sporo, ale tez duzo wiedzial.
Czym jest subiektywne przekonanie? Oczywiscie, ze bazuje na wspomnieniach i rozumieniu wszystkich moich doswiadczen. A na czym mam bazowac, jelopie?
Jahwe wam taka sieczke zrobi, za to, co mi zrobiliscie, ze nie chcialbym
  • Odpowiedz
@cacum3: Prawda jest jedna, mozesz sobie glosic co chcesz, ale jak nie trafiasz w prawde, to sie z nia rozmijasz. Ja mowie, ze ja wiem. Ze Zydzi wiedza. Ty mow, co chcesz, ja swoje wiem - kazdy moze myslec, ze zna prawde, ale zna ja tylko jedna strona. Przepraszam za obrazliwe slowa swoja droga, moderacja slusznie mi zwrocila uwage na to. To bylo niepotrzebne, mea culpa. W tym wypadku, bo
  • Odpowiedz