Wpis z mikrobloga

Mam zajebisty problem z koncentracją. Ogólnie w życiu mi to niezbyt przeszkadzało, ale odkąd poszedłem do pracy umysłowej, to stało się to uporczywe.
Zaczynam jedno zadanie, potem sobie przypomnę, że coś jeszcze trzeba było zrobić, zaczynam nowe i tak w kółko. Łatwo się rozpraszam, ciężko skupić mi się na jednej rzeczy. Na fotelu kręcę się jak g---o w przerębli, ciężko mi się skupić. Mirki z #lublin #lubelskie
Polecacie jakiegoś dobrego specjalistę od takich spraw? Chciałbym to ogarnąć, zaciągnąć porady od specjalisty. Mój rodzinny powiedział mi, że to przez braki w diecie i przepisał suplementy, mimo, że przebadałem się praktycznie pod każdym kątem, nawet większość hormonów zrobiłem i wszystko w normie xD

#medycyna #lekarz #adhd
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DejvMajla: @lukasz5801 @progressive

uzywasz kalendarza, lub jakichs programow do organizacji zadan/pracy? Moze nigdy tego nie robiles i trzeba sie nauczyc.


a po co? eksperci wykopowi już przemowili. Każdy kto ma problemy z koncentracją i wykonywaniem trudnych zadań ma niezdiagnozowane ADHD i trzeba mu a--------y dać xDD Najlepsi to są szamani co ci mówią że masz ADHD bo cie energetyki nie pobudzają xD
  • Odpowiedz
@Bipolar- ja sobie zrobię i spróbuję tego medikinekt, bo ja nawet zapominam po co telefon otworzyłem i muszę kilka sekund się zastanawiać s jaka aplikacje chciałem wejść xD
  • Odpowiedz
@Bipolar- weź zwalaj z tagu obsrany przegrywie co nawet nie umie wykminic że szycia można się nauczyć kupując części zwierząt w mięsnym XDDD chyba jakiś kompleks masz xD dla czytających postronnych wczoraj też wypisywał wysrywy w innym wpisie pod tagiem
  • Odpowiedz