Wpis z mikrobloga

#rower Mireczki jaki tani rower na asfalt i ubite ścieżki leśne dla chłopa 188cm, bo rockrider po 4 latach zmienił właściciela (oby złodziejowi te hamulce co miałem robić puściły). Ale tak serio tani bo to kolejny co mi ukradli i szkoda kasy na większy wydatek. Niby mógłbym kupić taki sam ale już mi się i tak znudził + za szerokie opony, a na wąskich wyglądał głupio.
Używany nie bardzo mnie interesuje, bo za dużo potem roboty przy tym, a nie chce mi się na dzień dobry wymieniać całego napędu
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@krytyk__wartosciujacy: Ten riverside 500 będzie dużo gorszy od 700?
Jeszcze oglądałem Elops 500 bo strasznie z wyglądu mi pasuje ale nie jestem pewien czy brak przerzutek to dobry pomysł bo jednak w okolicy teren nie jest zbyt płaski
  • Odpowiedz
@Syskiev: moim mokrym snem jest elips speed 900/920 ale też lubię z asfaltu zjechać więc nie do końca.
W tych riverside to chyba rama jest taka sama (musisz dopytać), a reszta to części zamienne więc zawsze możesz go podrasować ;-)
Edit: gdzieś na pepperze był gravel za 2500 więc też bym się zastanawiał.
I jak ktoś pisał wyżej - kup dobre zapięcie
  • Odpowiedz
@Kulawy_Lis: a Ty Twój gdzie parkujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no, pytam się z ciekawości. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zawsze jak ktoś pisze, że ukradli mu KOLEJNY rower, jestem ciekaw jak to jest w ogóle możliwe.
  • Odpowiedz
  • 1
@jagodowy_krol: Strych zamykany na zamkniętej klatce, dwa razy pod sklepem, ale raz z mojej winy bo nie miałem zapięcia.
Co jest mega zabawne bo u rodziny w małym mieście rowery stoją pod blokami i sklepami luzem i nikt tego nie rusza, a zostawisz tak w dużym mieście i zaraz ktoś się znajdzie.
  • Odpowiedz
@jagodowy_krol moje stoją w komórce. W mieszkaniu nie mam miejsca na 3 rowery( ͡° ͜ʖ ͡°) Prędzej czy później zbiednieje o kilka średnich krajowych. Takie życie, niestety kupić garaż na moim osiedlu, to jak wygrać w totka, więc muszą stać tam gdzie stoją. Póki nikt z lepkimi rękami nie wie że tam są to mam luz, bo z mieszkańców, to nikt, nikomu, nic nie kradnie, a jak raz
  • Odpowiedz