Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki #polska

A co najlepsze to nie będzie żadnych stref wolnych od krzyża. Jeśli ktoś ma taką fantazję to może przyjść do urzędu z krzyżem, gwiazdą Dawida czy tam półksiężycem i nic mu się nie stanie. Chodzi tylko o ściągnięcie symboli religijnych w urzędach, bo państwo polskie jest świeckie w odróżnieniu od takiej Arabii Saudyjskiej. Ale urzędnicy, na zaproszenie, mogą brać udział w obchodach religijnych, jeżeli tylko taka będzie ich wola (σ ͜ʖσ)
Kempes - #bekazkatoli #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki #polska

A co najlepsze to ...

źródło: temp_file6580974444226623326

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@Kempes no i niech sobie beda, kaza Ci sie modlic przed wejsciem do urzedu czy co? Pracownikom ani petentom wiszace krzyze nie przeszkadzaja, ba, wiekszosc jest jednak katolikami i bardziej ich #!$%@? ruszanie ich niz to ze tam wisza. Tylko kolorowym wykopkom cos nie pasuje. Pisze to jako ateista.
  • Odpowiedz
@Fishuur: i prześladowało wykopków xd
pisałem z pewnym gagatkiem tutaj, który płakał, że prześladują go geje :D Chciałem zrobić nawet wykopalisko w stylu ' Użytkownik xxx potrzebuje pomocy! Prześladuje go homokomando!' Żeby pokazać palcem w jakie debilstwo uwierzyli pisowcy i konfederosja.
  • Odpowiedz
XDDD wolność jest tylko wtedy kiedy jest się hetero katolikiem XDDD


@Bujak: Skąd w Polsce każdy jest wolny. Nawet osoby zaburzone. Chyba, że je się prawnie pozbawiło pewnych praw. Lewakom to nie w smak. Bo jak to. Każdy może mówić co chce i komu chce? A lewakowi może się przecież zrobić przykro. No i mówimy o sytuacji, kiedy lewaki naśmiewają się z innych, że ich "homo prześladuje", czują się prześladowani przez
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: Skąd wiedziałem, że wyciągniesz to gówno powstałe na bazie zdjęć robionych w ramach prowokacji Staszewskiego. Tak to jest akcja wymierzona w RP przez zlewaczałą komisję europejską.

Jeszcze powtórz za biedroniem, że 80%LPG ma za sobą próbę samobójczą i to z powodu prawaków i braku tolerancji, a nie dlatego, że tak im lewacka ideologia pierze bańki, że wolą się zabić, niż żyć dalej w tej chorej schizie, którą im zafundował genderyzm.
  • Odpowiedz
  • 2
@Pasterz30: Państwo jest oddzielone od religii, dotyczy to także symboli religijnych w urzędach. Żadna religia nie może być faworyzowana. Chcesz to zmienić, a proszę ciebie bardzo. Wystarczy odpowiedni projekt stworzyć, zebrać pod nim podpisy i ten projekt przegłosować. Ale nie wiem czy Polacy chcą katolickiego odpowiednika Arabii Saudyjskiej w Polsce XD
  • Odpowiedz
@arysto2011: ale czemu krzyże mają wisieć w pokojach w urzędach? nie jesteśmy w państwie wyznaniowym. za to nikt nie nosi bronić urzędnikowi krzyża np. na łańcuszku, czy 10 różańca na palcu
  • Odpowiedz
@Bujak: Bo ludzie mają wolność DO okazywania swoich poglądów, przekonań i systemu wartości. Mogą sobie tam zawiesić półksiężyc. Nikogo to nie obraża, a może spowoduje, że taki muzułmanin w urzędzie pracujący będzie czuł się lepiej.
  • Odpowiedz