Wpis z mikrobloga

#januszeolx #ps3 #januszebiznesu #olx
Uwielbiam xD Na zdjęciu karton, dwa pady, wszystko elegancko, a w opisie, że jeden pad (ok, to jeszcze rozumiem, mógł sprzedać jeden osobno, nie chciał mu się wykreślać, robić nowego zdjęcia etc.), ale dopłata 50 zł za karton to XD Pewnie i tak od innego egzemplarza z innym numerem seryjnym, ale sam fakt, że taki model biznesowy sobie wykminił, to kabaret xD

Na dalszych zdjęciach pełno gier, w opisie wrzucone, że ma też na sprzedaż gry, pewnie cebula, żeby nie płacić za kolejne ogłoszenie xD
micq - #januszeolx #ps3 #januszebiznesu #olx
Uwielbiam xD Na zdjęciu karton, dwa pady...

źródło: 1000022140

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
@k8vonG: tak właściwie to ja się rozglądałem za padem do 3, a trafiłem na to (i czasami też bardziej się opłaca kupić konsolę z padem/padami niż samego pada XD). PS4 w sumie na ten moment mnie nie specjalnie interesuje, 8 generacją w ogóle zbytnio się nie interesowałem, wtedy poszedłem w stronę PC Master Race ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale z ciekawości, to jaki zestaw masz i
  • Odpowiedz
@micq: zestaw to konsola 1 TB, dwa pady no i wiadomo, wszystkie kable xd hdmi, USB do pada i zasilacz. Gry wyprzedały sie osobno, zostało mi tylko Call of duty XD chce za to nie mniej niż 900, bo stan idealny.
  • Odpowiedz