Wpis z mikrobloga

Skąd różowe paski do 30 lat mają tyle kasy w tak młodym wieku? Rozumiem jeszcze kiedy młody facet ma dużo hajsu bo wiadomo - może być programistą albo ogarniętym budowlańcem, elektrykiem, mechanikiem samochodowym. Ale nie rozumiem co taka młoda laska może robić takiego że przynosi jej to tyle hajsu?? Nie mówicie że wszystkie są jakimis influencerkami.

Ostatnio poczułem się trochę bardziej samotny więc zainstalowałem tindera, badoo inne w celu poznania różowej. Spotykałem się z kilkoma dziewczynami młodszymi ode mnie 2-3 lata i nie mogę się nadziwić. Każda z nich miała jakąś kawalerkę. Nie były to jakieś mega wypasione mieszkania, ale nie były to też najtańsze klitki. Większość z nich oczywiście studiowała jakieś niezbyt przyszłościowe kierunki. W wolnym czasie oczywiście imprezowały i "dorabiały" sobie gdzieś. No właśnie, pytanie tylko gdzie? Skąd 21-22 letnie dziewczyny mają około 2k na mieszkanie, porządne samochody, kosmetyczki, drogie ciuchy, imprezy? Jedna z dziewczyn z którą się spotykałem spokojnie wydawała ponad 5k miesięcznie, a pracowała tylko w weekendy. Zazwyczaj nie wypytywałem się gdzie pracowała na etapie chodzenia, ale od razu czułem się gorszy, bo ja w jej wieku pracowałem w jakiejś g---o-pracy na magazynach za najniższą, albo na 3 zmiany na produkcji...

Do tej pory nie mogę zrozumieć skąd tyle dziewczyn w młodym wieku zarabia 6k+ miesięcznie? Jak tu takiej zaimponować ledwo wiązać koniec z końcem? Wiem, że za 2-3 lata pewnie moja pensja wzrośnie z 3-4 krotnie, ale mimo wszystko gdy miałem te 21-22 lata człowiek musiał zapierniczać w męczarniach, żeby dostać 2k. Tymczasem dowiadujesz się, że większość kobiet w takim wieku pracuje sobie w weekendy i kosi 2 razy taką kasę. Oczywiście nie każda, ale wiele kobiet żyje na wysokim poziomie już na studiach.

Musiałem się wyżalić.

#warszawa #krakow #wroclaw #hajs #pieniadze #lekarze #korpo #korposwiat #gorzkiezale #przegryw ##!$%@? #wygryw #rozowepaski #niebieskiepaski #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #kredyt #zalesie #programista15k
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NiszczycielKredyciarzy: kobiety w Polsce są grupą uprzywilejowaną. Młoda kobieta z klasy średniej ma życie usłane różami. Nie dość że mają wczesne emerytury, to mogą studiować za darmo gównokierunki bez potrzeby ekonomicznej kalkulacji. Ot uroki "państwa dobrobytu".

Za to chłop ma sam z---------ć. Życie.
  • Odpowiedz
Miałam na studiach laskę, której babcia kupiła 4-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji, a dodatkowo dostawała (koleżanka) rentę po zmarłym ojcu. Spokojnie sobie studiowała dziennie i mockowała nas, że ona to się sama utrzymuje xD
  • Odpowiedz
@NiszczycielKredyciarzy ja kupilamsobie mieszkanie przed 30stką. Mampo prostu w miarę dobra kasę w korpo + robie teoche prywatnych zleceń i w miare oszczędzam.

Dużo ludzi tez ma bogatych rodzicow i często kupują oni dzieciom jakies male mieszkanie na start.
  • Odpowiedz