Wpis z mikrobloga

Kiedyś pojawił się temat, że porno w internecie powinno być domyślnie zablokowane i musisz udać się do swojego operatora internetu z dowodem w celu jego odblokowania.
Z Pato MMA powinno robić się podobnie, tylko że trzeba jeszcze przynieść potwierdzenie zgodę z poradni psychologicznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skeeto666: Ja jestem nieironicznie przekonany, że każdy kto to ogląda jest debilem. W mózgu przeciętnie inteligentnego człowieka jest tyle bezpieczników, że na pewno któryś powstrzymałby go przed oglądaniem tego gówna. Na pewno włączając to i oglając w którymś momencie by pomyslał "nie no, to jest #!$%@?".
  • Odpowiedz
@skeeto666: Zawsze próbuje zrozumieć ludzkie zainteresowania i jestem w stanie zrozumieć wszystko, nawet oglądanie furasów, ale tego po prostu nie rozumiem. Banda debilów okłada się pięściami, bez żadnego skilla, bez techniki, żeby było można podziwiać lub docenić lata nauki i dojścia do poziomu mistrzowskiego. Po prostu jeden baran z drugim najpierw się wyzywają, a potem biją po mordach i tyle.
  • Odpowiedz
. Po prostu jeden baran z drugim najpierw się wyzywają, a potem biją po mordach i tyle.


@Syn_Tracza: W dodatku to głupsze niż amerykański wrestling, bo choć tak samo udawane nawet ten wrestling próbuje w tym teatrzyku mieć jakiekolwiek pozytywne wartości typu "zawodnicy" mają określone cechy i ten zły ma przegrać. Tutaj po prostu promowane jest chamstwo i cwaniactwo i daje się zarobić najgorszej patologii.
  • Odpowiedz
@skeeto666: Sam nie oglądam, ale lubię ludzi z innymi zainteresowaniami, podejściem do życia. Nawet jak się nie zgadzam, to zawsze można czegoś od nich się nauczyć lub luźniej spędzić czas. Nie mam ochoty wiecznie gadać o polityce, ekonomii czy wszechświecie. Oczywiście nie mówię o patologii, ale o osobach które interesują się tym co lubią, a nie żeby wypaść lepiej wśród znajomych.
  • Odpowiedz
Ja jestem nieironicznie przekonany, że każdy kto to ogląda jest debilem. W mózgu przeciętnie inteligentnego człowieka jest tyle bezpieczników, że na pewno któryś powstrzymałby go przed oglądaniem tego gówna. Na pewno włączając to i oglając w którymś momencie by pomyslał "nie no, to jest #!$%@?".


@zielonzielon: w sumie to trochę rozumiem, bo ja mam podobnie, ale w drugą stronę. jestem przekonany, że to trzeba być debilem, by będąc dorosłym człowiekiem
  • Odpowiedz
w sumie to trochę rozumiem, bo ja mam podobnie, ale w drugą stronę. jestem przekonany, że to trzeba być debilem, by będąc dorosłym człowiekiem nie rozumieć, czym są odmóżdżacze i nieironicznie nie rozumieć potrzeby świadomego wyłączenia mózgu i wręcz prymitywnej rozrywki. to mi się kojarzy z pracownikami fizycznymi, którzy nie znają uczucia psychicznego #!$%@?.


@bezbekpol: Nie rozumiesz i nie chcę pisać czemu nie rozumiesz, bo nie chcę cię obrazić. Powiem
  • Odpowiedz
Nie rozumiesz i nie chcę pisać czemu nie rozumiesz, bo nie chcę cię obrazić. Powiem tylko, że inteligentni ludzie nie potrzebują takiej formy rozrywki.


@zielonzielon: No właśnie to chyba ty nie rozumiesz, bo ja jednak jestem w stanie sobie wyobrazić, że ludzie mają różne upodobania i nie zawsze będę je rozumiał. Człowiek mało inteligentny tego nie zrozumie i będzie wiecznie czuł pogardę, bo ktoś lubi coś, czego on nie lubi/nie
  • Odpowiedz