Wpis z mikrobloga

z takich plusów dnia, to jak co wieczór ćwiczyłem sobie na skrzypcach i coś co uważałem za trudne i jak to zrobić w ogóle, to dzisiaj mi się to zaczęło udawać i satysfakcja na mnie spłynęła
szkoda, że energii mi wystarcza tylko na 20 minut ćwiczeń codziennych, ciekawe jak by mi szło ćwicząc godzinę np
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@husqvarna: na razie to same początki, trochę podpatrzę w internecie co i jak, a tak to pomaga mi stroik skrzypcowy na telefonie, żeby grać czysto, ale ostatnio staram się usamodzielniać i bardziej grać już w oparciu tylko o słuch ʕʔ

niedługo zacznę też chodzić na lekcje, wtedy będę miał pewność, że się dobrze uczę
  • Odpowiedz