Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Filip, Filip i nie mam pytań. Tylko przypomnę, że on ma 24 lata, to i w filmach większość treścii to - pojechałem tam, kupiłem to, spotkałem kogoś - Jemu wystarczy tylko brak wstydu. A jak trochę oglądałem te livy, to były takie momenty, gdzie gruby rozmawiał z nim jak z dzieckiem. A największe kłamstwo, jakie tam usłyszałem ostatnio w tym uniwersum, także wśród ludzi na czacie w komentarzach, to chyba właśnie że "Filip ma potencjał"
iooioiio - #raportzpanstwasrodka  Filip, Filip i nie mam pytań.  Tylko przypomnę, że ...
  • 7
  • Odpowiedz
@iooioiio: Mnie to podobało się jak zezol stawiał go pod ścianą. Jak Jakubas zadzwonił, to gadał, żę pakuje się i jutro wyjeżdża do UK i przerażony wzrok Filipa był the best.

Tak samo jak ktoś zasugerował, że Filip ściemnia z kosztami insuliny w Kambo, to kazał mu pokazać rachunek, to ten zesrał się, że ma paragon w domu xD.

Z biletem też powiedział mu, że przetrzyma mu ten hajs 300 funtów
  • Odpowiedz
  • 7
@MWittmann: Tak, dzisiaj postawa grubego wobec Filipa była bardziej na zaczepna, nawet na plus względem pierwszego liva. A pod gruby zezol miał też już chyba dość go trochę, bo Filip coś tam np, wspomniał o podziale tych podobno trzech wpłat na czacie, bo te są jakoś bardziej okrojone. Może rodzice go trochę przed livem poinstruowali, a może on już taki bezczelny jest sam z siebie, jak ta zbiórka na dentystę.
iooioiio - @MWittmann: Tak,  dzisiaj postawa grubego  wobec Filipa była  bardziej na ...
  • Odpowiedz
@iooioiio: mam nadzieję, że łysy tego leniwego cipendeusza sprowadzi tam gdzie jego miejsce. Jemu się nie chce robić tylko umie żebrać. Całe życie "dej mie". To jest leń gorszy niż Klapek i Twaróg razem wzięci. On do UK nie chce jechać. On chce żebrać. Ktoś mu proponuję pracę? To nie, on chce przy komputerze i do UK daleko. To może zdalnie ? Nie, bo jemu znowu coś nie pasuje. Niech cała
  • Odpowiedz