Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jedyna pozytywna rzecz w #agepill u mężczyzn jest zerowe libido. Cudowne uczucie całkowitej swobody, żadnej presji i dekoncentracji. Mam wrażenie, że kiedyś wszystko podświadomie robiłem pod kobiety. Młody, nabuzowany hormonami, non stop poszukujący jakiejś dziewczyny w przerwie od nauki i grania na kompie. Nawet sposób pisania był spermiarski i humor z podtekstami seksualnymi. Jasne, że robiłem swoje ale zawsze gdzieś swoje zachowanie korygowałem gdy w pobliży były kobiety, ubierałem się "lepiej" żeby jakaś mnie zauważyła, coś tam ćwiczyłem żeby podobać się kobietom. Teraz mam totalnie wyrąbane. Mam mniej włosów? Spoko i tak nie muszę się nikomu podobać. Nie mam markowych ciuchów i idę w dresach do sklepu? Spoko, to mi ma być wygodnie. Mogę w końcu zająć się sobą na 100% i nie przeszkadza mi, że całymi dniami siedzę w domu (praca+swoje rzeczy). Jeśli miałbym szukać teraz jakiejkowiel kobiety to bym po prostu szukał partnerki do życia, bardziej z rozsądku niż uczuć.

Po co piszę? Kiedyś widziałem post gdzie gość pytał jak wyłączyć poped seksualny bo rujnuje mu to życie -> powinno przejść z wiekiem. Od razu zaznaczę gdyby były pytania - wszystkie badania mam dobre, również te na hormony/teścia.

#niebieskiepaski #testosteron #seks #przegryw #blackpill #tinder #zwiazki #relacje #spermiarz #spermiarzalert #bluepill #tfwnogf #samotnosc #mgtow

· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jedyna pozytywna rzecz w #agepill u mężczyzn ...

źródło: comment_1668889602gZlduPwJXlg7Qbe8gQKZ4e

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nwm ja tam lubię wyglądać schludnie i dobrze dla samego siebie - lubię mieć fajne czyste stylowe buty, czy kupić sobie dopasowaną oprawkę.

Oczywiście komplement od laski która to by zauważyła byłby super - tak samo jak "ziomo dobre oksy" od kumpla z pracy.

Tak więc sam sobie odpowiedz na pytanie czy z wiekiem olewasz bezsensowną pogoń za laskami i robienie wszystkiego dla nich i pod nie (dobry znak)
  • Odpowiedz
30 lat i mam dużo mniejsze libido niż 10 lat temu. Naprawdę się z tego cieszę. Teraz wchodziłbym w związek z rozsądku, a raczej z rozsądku bym nie wchodził w żaden. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz

@typowyWykopekMizogin: słownikowa definicja #cope - to jest dokładnie ta sama logika jakbyś powiedział "łe niee no ja wolę starego Opla od Porshe 918 spyder bo tamten dużo pali i wymiana klocków kosztuje 80k"

z rozsądku to na pewno najlepiej położyć się i umrzeć - bo z czasem i tak się
  • Odpowiedz
Jedyna pozytywna rzecz w #agepill u mężczyzn jest zerowe libido.

@mirko_anonim: Zerowe? Masz 70 lat? Rozumiem, że libido jest inne jak się miało 20 lat w porównaniu np. do 40-latka. No ale bez przesady, coś tam się jeszcze chce. Odnoszę wrażenie, że jak każdy pillowiec dorabiasz ideologię do prostych spraw.

Bardziej ważne w dojrzałym wieku jest zrozumienie, że kobiety nie są jakimiś przepięknymi fizycznie i duchowo istotami, za
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Amen. Witaj w klubie. Odkąd kompletnie przestałem myśleć o kobietach, żyje mi się spokojniej. Mam pieniądze, sukcesy, spokój i czas wolny na twórcze i dobre życie. Doprowadza to samice do szału, co jest dodatkowym plusem. #!$%@? z nimi
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Ja mam 26 lat, libido ogromne, prawiczek, ale i tak nigdy mnie nie kontroluje, nic nie robię pod kobiety, nie gonię za nimi. Pogodziłem się szybko z tym że jestem nieatrakcyjny i to mi dało tą wolność od presji i dekoncentracji

· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Normy były przekłamane bo były ustanowione przez trzepnietych facetów u władzy, którym chciało się cały czas bez powodu. Normalne zdrowe libido jest wtedy gdy się kogoś pozna i zaiskrzy i dopiero wtedy pojawia się popęd. Inaczej facet to gorszy niż zwierzę bo nawet zwierzęta umieją kontrolować popęd i go ugasić.

• Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Widzę że wyżej odpowiedziała solipsystyczna różowa z syndromem głównego bohatera.

Kochana, gwarantuję że facetom jakoś od 15 do 29 roku chce się codziennie, nawet kilka razy. To jest norma.

A ten komentarz o zwierzętach totalnie odklejony, nie wiem co dokładnie o tobie mówi ale nie jest to nic pochlebnego.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zgodzę się z OP

mam 35 lv, straciłem libido, ale głównie pewnie przez cukierki od psychiatry, a nie wiek

komfort życia wzrósł niesamowicie, wcześniej odczuwałem totalną frustrację, która nie dawała mi
  • Odpowiedz