Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: mnie te gry bawiły dawno temu jak byłem mały i głupi, teraz bym nie mogl grac, są zbyt prymitywne, idziesz sobie przez lochy spamujesz cooldownami i kosisz durnych przeciwników w bardzo monotonny sposób, z przeciwników wypadają itemki z czego co ktoryś nadaje sie do czegos ale i tak nie zmniejszy monotonii rozgrywki. Gralem ostatnio w LAST EPOCH i taka sama nuda.
  • Odpowiedz
@Kodzirasek mi się tam podoba, grałem tylko w 1 sezonie, 2 i 3 odpuściłem, teraz bawię się dobrze - dużo szybciej się lvluje, jest mniej w-----------h elementów gry, generalnie dużo zmienili jeśli chodzi o itemy i ulepszenia na +. Endgame to tak na prawdę już nie lvlowanie postaci, a lvlowanie itemów i zwiększanie poziomu potworów. Robienie w kółko sekwencji - zabij normalne potwory aby móc wejść do mniejszego bossa, zabij XX
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: gralem necro pod miniony i szczerze? 0 zmian tylko numerkowe
Gameplay wyglada teraz tak ze lecisz se helltide dropia ci schematy z affixami ktore dodatkowo mozesz wrzucic na bron (zwiekszony dmg skilli, staty, w niektorych przypadkach rozmiar skilla)
Oprocz tego masz doskonalnie jak zrobisz nightmare dunga min 46 to odblokowywujesz pity gdzie za ukonczenie dostajesz kamyczki ktore potem wydajesz u kowala na podniesienie stat losowego affixu
No i jeszcze
  • Odpowiedz