Wpis z mikrobloga

Jak ludzie dają radę być na keto w okresie maj-wrzesień? Dla mnie to niewykonalne, odmawiać sobie młodych ziemniaków, piwa w ogrodzie, arbuza, kompotu czy pajdy chleba ze smalcem.
A są nawet takie ortodoksy że podczas urlopu, wakacji sprawdzają co ile ma węgli..
Jak nie ma dla mnie problemu żeby w pozostała część roku być na keto/low carb, (nawet w święta) tak podziwiam i jednocześnie nie rozumiem ludzi którzy odmawiają sobie tylu "letnich" przyjemności
#keto #dieta
  • 14
  • Odpowiedz
@masonios72: Na wakacjach odpuszczam, ale pozostala czesc roku "bez wegli". Ciagne tak juz prawie poltora roku i nie narzekam. Ziemniaki, chleba I calej reszty obzarlem sie przez kilka dekad, wiec nie widze tu problemu. Jak jestem gdzies w jakiejs egzotyce I moge zjesc cos czego w zyciu nie jadlem, a nie spelnia to moich wymogów dietetycznych, to wiadomo ze zjem. Ale ziemniakami sie jarac, czy arbuzem....no panie dej, pan spokoj.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51 Zdrowie - miałem też na myśli osiągnięcie maksymalnego potencjału na miarę własnych możliwości. IMO keto to super rozwiązanie jak ktoś nie chodzi na siłownię i ma np. pracę biurową, mało się rusza itp.
  • Odpowiedz