Wpis z mikrobloga

#hotelparadise w tym całym "pofinałowym" zamieszaniu, może kogoś zaciekawi fakt, że w Norwegii, Danii i Szwecji, gdzie program przyjął się najbardziej i w każdym z tych krajów dobija do 20-ego sezonu, w związku z incydentem w szwedzkiej edycji, od kilku sezonów można parować się z osobami tej samej płci.
Inna ciekawostka: finalistką szwedzkiej edycji jest obecna księżna Szwecji 😃
  • 10
  • Odpowiedz
  • 3
@Ja_nie_stond: jeden z uczestników, "napastował" dwie uczestniczki tego samego dnia, pierwsza go odrzuciła, ale miała potem pretensje do produkcji, że nie interweniowała wcześniej, w trakcie jak się do niej dostawiał, druga zrobiła aferę od razu. Wyrzucili go, przerwali sezon, a potem, żeby kobiety czuły się bezpiecznie, nie miały obowiązku parować się z facetami. Mieszane pary są dozwolone, ale często parują się kumple/koleżanki razem.
Oglądalność od tego czasu mocno spadła.
  • Odpowiedz
  • 0
@amanda12 znalazłem kiedyś tylko jeden sezon z angielskimi napisami, szwedzkiego niestety nie znam. Generalnie wszystkie edycje są w danym języku, a szczegółowe info jest od osób, które oglądają w tych krajach :)
  • Odpowiedz
  • 0
@senwayu to było z mega, to taki serwer, coś takiego jak chomikuj w Polsce, w czasie gdy u nas leciała chyba trzecia edycja, więc dawno (napisy niedokładne i nie wszystkie odcinki, ale zawsze coś). Zobaczę czy mogę znaleźć. Ogólnie zastanawiałem się, żeby robić samemu angielskie napisy do sezonów różnych, ale to ciężkie i czasochłonne, chociaż możliwe przy dzisiejszych programach do tłumaczeń, itd. Jak mi się uda to napewno się podzielę 🙂
  • Odpowiedz