Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #afera #wyborykopertowe #komisjasledcza
Niesamowite jest to, jak bardzo PiSowcy gardzą ludźmi którzy normalnie pracują.
Buda chwalący się że on jest prawnikiem a Jońskiego wyzywa od "basenowego nieuka" to jest idealne idealne podsumowanie tych pisowskich buraków. Pogarda dla uczciwie pracujących ludzi, gdzie większość z nich jedyny zawód jaki miała to zawód dla rodziny i "polityk", czyli całe życie tuczenie na państwowym, tfu.
Krs90 - #sejm #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #afera #wyborykopertowe #komisjasle...
 • 15
 • Odpowiedz
@Krs90 @Krs90 uczciwie pracujący?! XD

Do 2007 pracował w Przedsiębiorstwie Turystycznym Łódź, dochodząc w nim do stanowiska głównego specjalisty ds. rozwoju. Następnie przez kilka miesięcy był zatrudniony na stanowisku specjalisty w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Od czerwca 2007 do lutego 2010 pełnił funkcję wicedyrektora w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Łodzi[5].

Były rzecznik Sojuszu Lewicy Demokratycznej, dziś związany z Inicjatywą Barbary Nowackiej, Dariusz Joński jakiś czas
January-zwiedza-szpary - @Krs90 @Krs90 uczciwie pracujący?! XD
 Do 2007 pracował w P...

źródło: temp_file1577371660062246380

Pobierz
 • Odpowiedz
@Krs90: ich mniemaniem prawdziwy Polak żyje wyłącznie z socjalu na koszt państwa albo z tego co ukradnie pod stołem jak za komuny. Pis to mentalna komuna ale za komuny chociaż człowiek pracował i miał gdzie pracować o ile nie wpadł w konflikt z kimś wpływowym.
Nic dziwnego że za ich rządów ciężko pracujący i wykształceni ludzie mieli pod górkę i tyrali na menelove+. Przecież tacy ludzie są uzależnieni od państwa
 • Odpowiedz
Niesamowite jest to, jak bardzo PiSowcy gardzą ludźmi którzy normalnie pracują


@Krs90: Oburzającę a jednak codziennie tutaj widzimy jak ktoś kogoś obraża, bo jest po zawodówce, pracuje jako robol, albo ogląda holet paradise czy fame mma xd
 • Odpowiedz
Jońskiego wyzywa od "basenowego nieuka"


@Krs90: z tym basen u Jońskiego chodzi o to że on był "waflem" w spółce miejskiej basenowej w Łodzi. Po prostu wyciągał publiczną kasę za nic. gość jest po prostu złodziejem, a że kradł na basenie to stąd ta nazwa
 • Odpowiedz
@Krs90: @powsinogaszszlaja @Skorvez_957_ i jak widać PiSowcy mają rację, bo jesteście na tyle głupi, by nie ogarnąć, ze on szydzi z niskiego poziomu "elit" rządowym, a nie że ktoś może sobie pracować jako zwykły człowiek. No ale przekaz partyjny poszedł, a wy tylko go bezrefleksyjnie powtarzacie. I to w zasadzie jest śmieszne. Ale nieśmieszne jest to, że faktycznie ktoś się nabiera.
 • Odpowiedz
albo ogląda holet paradise czy fame mma xd


@Desire22: Akurat w przypadku oglądania tego drugiego to szacunek dla tych, którzy plują na tych co napędzają ten syf i pozwalają zarabiać konkretne pieniądze marginesowi społecznemu pokroju (P)enisa Załęckiego, Labrygi, Ferrariego, Polaka itp.

Miejsce takich ludzi jest w więzieniu albo na budowie. A nie jako autorytety młodzieży. To co zrobił ostatnio ten typ, który wjechał z partyzanta w głowę tego drugiego Don
 • Odpowiedz
@Krs90: ale nie napisałeś że dostał fuchę po partyjnej znajomości. To ja też chcę być takim ciężko pracującym. Buraku( ͡ ͜ʖ ͡)
 • Odpowiedz
@Krs90: czyli nie poszło po myśli przesłuchanie. Mogli wyznaczyć kogoś bardziej rozgarniętego na przewodniczącego, no tak tylko kogo?( ͡ ͜ʖ ͡)
 • Odpowiedz